Zick, mysle ze jesli potraficie tyle ile napisales to powinniscie sprobowac smodzielnego utrzymania a nie pracy etatowej. Chetnych do skorzystania z uslug ogranizacji pokazow na wysokim poziomie nie powinno chyba brakowac. Z doswiadczenia wiem ze w Polsce nie brakowalo. Grunt to dobra prezentacja w Internecie, pochwalic sie dotyczasowmi osiagnieciami i uderzyc do potencjalnego klienta. A gdyby wam brakowalo ekipy to mozemy pogadac;)
mam pytanko. poszukuje pracy w charakterze oprawa imprez itp wraz z kumplem zajmowaliśmy sie pokazami sztuk walki zaczynając na kombacie kończąc na capoeira i akrobatyka Probowaliśmy też innych fachów Jestem ciekaw gdzie mógłbym sie przejsc odnosnie poszukiwania pracy w takich charakterze (pokazy itp) Pomozcie !! Pozdro