Do góry

SHOW ??

Temat zamknięty
Zick
14
Zick 14
03.12.2005, 17:31

mam pytanko. poszukuje pracy w charakterze oprawa imprez itp wraz z kumplem zajmowaliśmy sie pokazami sztuk walki zaczynając na kombacie kończąc na capoeira i akrobatyka Probowaliśmy też innych fachów Jestem ciekaw gdzie mógłbym sie przejsc odnosnie poszukiwania pracy w takich charakterze (pokazy itp) Pomozcie !! Pozdro

piotr
1 330
piotr 1 330
#103.12.2005, 17:39

czyzbyscie zaczynali od pszczynskiej akademii sztuk walki :) ?... proponuje sie przejsc albo dolaczyc do jakiegos klubu capoeira, taekwondo czy innych sportow wyskokowych i zapytac ...

niewiadomo
180
#203.12.2005, 18:00

pokazcie cos na 12345 :) napewno wszyscy z forum przyjda;) hehehehe

slav
616
slav 616
#303.12.2005, 18:53

no i nikt showmenom nie pomoze ?? gdzie jest jeuOP i radnor ??? ;)

Zick
14
Zick 14
#403.12.2005, 21:37

no nasza historia jest długa ... pare lat pokazy rycerskie (walki, zabawy ogniem itd) pozniej walka wrecz, capoeira i zabawy w teatrze ;)

Adam
28
Adam 28
#504.12.2005, 16:51

Zick, mysle ze jesli potraficie tyle ile napisales to powinniscie sprobowac smodzielnego utrzymania a nie pracy etatowej. Chetnych do skorzystania z uslug ogranizacji pokazow na wysokim poziomie nie powinno chyba brakowac. Z doswiadczenia wiem ze w Polsce nie brakowalo. Grunt to dobra prezentacja w Internecie, pochwalic sie dotyczasowmi osiagnieciami i uderzyc do potencjalnego klienta. A gdyby wam brakowalo ekipy to mozemy pogadac;)

Kasia
7
Kasia 7
#604.12.2005, 19:33

Zick jest dobry:P:P Sama widziałam i to nie raz;p:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis