Do góry

Szkotki

Temat zamknięty
Zygas
139
Zygas 139
24.01.2006, 14:49

Jakie one są?

kogii
2 302
kogii 2 302
#3125.01.2006, 23:23

poli:
Szkotki? Czesto ladniejsze niz polki... napewno potrafia o siebie bardzie 'zadbac' ;]
100% NO!!!!
no co ty?

kogii
2 302
kogii 2 302
#3225.01.2006, 23:24

ciezsze na pewno.....
BTW: pieknie zakamuflowany topic :)
ktora z naszych kobiet zaglonda do "praca" ?

Casperek
1 236
Casperek 1 236
#3326.01.2006, 01:34

one nie zagladaja do dzialu: Praca lecz do ogloszen:Poznam

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#3426.01.2006, 01:53

Zygas: wiesz, większość ludzi tu widzi szkotki - sprzątaczki. mądre znalazły sobie pracę, ładne bogatych mężów, a na housekeepingu wylądowały pozostałe. to się teraz nasze modelki, które przyjechały tu zmywać dowartościowują, bo każdy workmate jęzor wywala, kiedy staną przy lokalnym hipopotamie. ;))a że funcica szaleje, to nie ma jak iść do knajpy. pooglądać co ładniej ubrane. cała zabawa w tym, że tutaj dziewczyny zgrabne przeważnie nie są, ale potrafią to zamaskować i podkreślić, co trzeba. a niewielki brzuszek jest nawet całkiem sexi.szkotki przede wszytskim pachną. i to nie rexoną z kiosku, do tego w tygodniowej dawce wypsikanej za jednym zamachem.

Casperek
1 236
Casperek 1 236
#3526.01.2006, 09:02

Mnie tam szkotki sie podobaja, idzie sie z nimi pobawic, i nie patrzy taka w kieszen jak to polki.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3626.01.2006, 10:03

szkoda tylko, ze szkoci to samo mowia o szkotkach co polacy o polkach

Koallsky
Glasgow
2 565 59
Koallsky Glasgow 2 565 59
#3726.01.2006, 10:09

czemu szkoda? dobrze...
Pozatym to czym jak sie ma cos w glowie to na pytanie jakie sa szkotki moze sobie sam odpowiedziec...

Profil nieaktywny
piornik
#3826.01.2006, 10:17

Samoopalacz u Szkotek jest polozony z tego profilu jak stoja przed lustrem,czyli troche czola i policzki,a juz przy uszach,pod broda,szyja i inne zakamarki świeca biela.Cala reszta jak sie czyms nie wysmaruje to tylko chlapnie sie woda i leci w swoich klapkach do miasta.

Tomek
332
Tomek 332
#3926.01.2006, 10:30

a jak polaka funcica dopadnie to nie ma jak szkotka - takie wyrozbierane chodza po ulicach, ze w domu to chyba ogrzewania wogole niewlaczaja.... coz za oszczednosc! niech podlicze... miesiecznie to wycho... rocznie... czyli przed emerytu...  
;)

Daria
4
Daria 4
#4026.01.2006, 21:02

fajnie jedziecie po nas bardzo fajnie ale dlaczego tak generalizujecie??nie kada Polka  to solarium i tapeta a tymbardziej farbowany vamp no panowie bez przesady!!

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#4126.01.2006, 21:31

bo czasem fajnie sobie podyskutować, co lepsze - gruszki czy japka.

Curiosa
334
Curiosa 334
#4226.01.2006, 21:33

Rexona z kiosku- fajnie powiedziane, podoba mi sie :D
W Polsce rzeczywiscie duzo dziewczyn sie zcyms takim psika. Na dodatek jeszcze tak, zeby z kilometra bylo czuc :)

Jarek
9
Jarek 9
#4326.01.2006, 23:07

Z tego forum to sie niezly burdel robi:)))

kogii
2 302
kogii 2 302
#4426.01.2006, 23:34

wirtualny :>

Iwo!
8 897
Iwo! 8 897
#4527.01.2006, 04:40

a bo chlopacy polacy to niby tacy fajni?...to dlaczego dziewczyny sa rozchwytywane a tylko nieliczni Polacy sa w mieszanych zwiazkach?.. i nie pisac bo sie puszczaja bo i szkotki zdaja sie brac wszystko jak popadnie ale nie zawsze jednak Kowalskiego:P

zorro_diego
1 272
zorro_diego 1 272
#4627.01.2006, 13:57

Iwo!, bo polskie chlopaki to taka elita, ze tym Szkotkom nawet do glowy nie wejdzie zeby z nami rozmawiac, wiesz, ta specjalna aura wokol nas ;)

zorro_diego
1 272
zorro_diego 1 272
#4727.01.2006, 14:06

Iwo!, bo polskie chlopaki to taka elita, ze tym Szkotkom nawet do glowy nie wejdzie zeby z nami rozmawiac, wiesz, ta specjalna aura wokol nas ;)

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#4827.01.2006, 14:14

iwona, bo moze dla przecietnej szkotki bycie z emigrantem to troche obciach, jesli nie jest to opalony wloch, tylko jakistam biedny polak, ktory przyjechal za funtami tyrac w hotelu albo w knajpie (no sorry, to jest glowny stereotyp). co to jest za partia dla niej..
a polka dla szkota? w te strone relacja jest troche inna, bo to akurat juz zaden obciach dla faceta, ze ma fajna dziewuche. byle byla ladna, pozniej nauczy sie wymawiac imie a na koncu zapyta z jakiego jest kraju...

Iwo!
8 897
Iwo! 8 897
#4927.01.2006, 14:58

tak tak:) zyjcie w tym przeswiadczeniu:)

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#5027.01.2006, 17:03

mowie o standardzie. ja jestem inny:)

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#5127.01.2006, 17:10

inny znaczy lepszy?

Darek
34
Darek 34
#5227.01.2006, 23:00

...nio ...nio ....ciekawy temat sie trafił .... ....czy ci z Marsa czy te emigrantki z Wenus ....        jak myslicie ? Swoja drogą, czy miłość wybiera?  Czy odczuwa nawet tam róznice pomiędzy emigrantem (np.dobrym kierowcą) , a informatykiem . Moim zdaniem wszedzie jest podobnie: poziom - zgranie.

Profil nieaktywny
MonikaS.
#5331.01.2006, 16:38

"BTW: pieknie zakamuflowany topic :)

ktora z naszych kobiet zaglonda do "praca" ?"

ja tu nie moge chwilami....

Monika
190
Monika 190
#5431.01.2006, 19:34

Panowie...Piekne macie zdanie na temat Polek...myslicie ze kazda z nas taka jest?Ja np.nie uwazam,ze w jakimkolwiek stopniu zgadzam sie z waszym opisem.Widzialam inne dziewzyny tez pisaly,oj Panowie,jakies dziwne te polki poznajecie....widocznie zwracacie tylko uwage na te wytapetowane,zsolaryzowane,pachnace rexona ze sklepu,poubierane w przerozne ciuszki,farbowane blondyneczki...Widac wlasnie na jakie zwracacie uwage,bo one do razu wam sie rzucaja w oczy,a nie zauwazacie tych niewytapetowanych,normalnych dziewczyn...a takie jakw idac tutaj sa,bo kilka takich dziewczyn se tu odezwalo i zaprotestowalo...Uwazam,ze czy to polka,czy szkotka,czy to wazne?Powinna miec cos w sobie,a nie tylko dobry tylek i duze piersi...Wasz problem polega na tym,ze patrzycie jedynie na wyglad,a co z intelektem,co z tym co mamy w srodku?Nie jedna przecietna dziewczyna jest wiecej warta niz przepiekna blondi(nie obrazajac nikogo,bo nie wszystkie takie sa),bo czesto nie maja nic w glowie.Wiec zacznijcie sie dobrze rozgladac...bo normalne dziewczyny tez mozna spotkac w szkocji,nie tylko takie jak opisaliscie.I nie oceniajcie wszytskich po wygladzie,bo moze ktos nie jest przepiekny,ale moze miec swietny charakter....i na to zacznijcie bardziej patrzec.Logiczne,ze 1 rwazenie sie liczy itd...no i jakas atrakcyjnosc musi byc miedzy ludzmi,ale widze ze wiekszosc z was chcialoby nie wiadomo jakie pieknosci...zastanowcie sie czego chcecie...Pozdrawiam wszystkich Panow...wy to jednak macie problemy...pewnie dlatego wiekszosc z was jest sama...

Andrzej
8
#5505.02.2006, 10:06

Co Wy ludzie sobie wkręcacie za paranoje. JAk i w Polsce tak i w Szkocji są i piekne i ostre paszczaki, nie ma reguły, ze u nas sa ładniejsze ni w Szkocji. Polki na ulicy w Szkocji mona poznac przede wszystkim po rysach twarzy i jak ktoś trafnie zauwazył po stylu ubierania, co w niektórych przypadkach jest naprawdę tragiczny :|
Polski nie są takie tłuste. A co do rudych i piegowatych szkotek, to mieszkajac tam tyle czasu widziałem takich o wiele MNIEJ NIZ W POLSCE. Niektórzy głupoty opowiadają i co się z tym wiaze, niektórzy naiwciacy to podłapali  i w to wierzą.
Lepszym tamatem było by:  POLKI I SZKOTKI W ŁÓZKU !!!!!

Julia
1 512
Julia 1 512
#5607.02.2006, 15:40

zaloze sie ze i te i te - spia.

zorro_diego
1 272
zorro_diego 1 272
#5707.02.2006, 15:54

Nero a najlepiej to by bylo Polka i Szkotka w lozku na raz, taka polsko-szkocka incjatywa towarzyska. Zorganizowalbys cos takiego ?

Profil nieaktywny
piornik
#5807.02.2006, 15:55

no i Polak dla tych pan jeszcze

słowiańskie
284
#5907.02.2006, 15:56

Meisha zgadzam sie z Toba w zupelnosci!! Dodam tylko ze moj znajomy Wloch stwierdzil ze Polki sa bardzo piekne ale zaskakuja Wlochow inteligencja. A ja dodam od siebie ze jestem naturalna dlugowlosa blondynka o niebieskich oczach, z 3 piegami na nosie i moja twarz nie wymagam rannego tapetowania. Jestem soba i staram sie byc naturalna. A wy faceci spojrzcie czasem w glab osobowosci , bo uroda to tylko dar od natury, ktory o niczym nie swiadczy a i tak zalezy od gustu- bo to co jednemu sie moze podobac to drugiemu juz nie koniecznie  A to jak wygladamy w 60 procentach zalezy poprostu od genow. 

zorro_diego
1 272
zorro_diego 1 272
#6007.02.2006, 15:57

NO ja na ochotnika, dla dobra nauki i dla przyszlosci naszych dzieci, no i w ogole dla polepszenia przyjazni polsko-szkockiej. Poswiece sie ...

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis