czy moze ktos ma oojecie ile dni urlopu zdrowotnego (na jakich zasadach i jakie dokumenty)przysluguja pracownikowi w pelnym wymiarze godzin i stalym kontrakie??? czy jakies zaswiadczenia od lekarza sa niezbedne i jak si ma to wszystko do 4-o tyg. urlopu płatnego??? z gory dzieki za info
niektore zaklady pracy maja swoje kodeksy,regulaminy.oznacza to ,ze czasami np.musisz przepracowac rok aby moc skorzystac z urlopu zdrowotnego.proponuje ci dowiedziec sie jakim, i czy wogle dysponuje twoj zaklad pracy.
pozdrowienia:)
czy moze ktos ma oojecie ile dni urlopu zdrowotnego (na jakich zasadach i jakie dokumenty)przysluguja pracownikowi w pelnym wymiarze godzin i stalym kontrakie??? czy jakies zaswiadczenia od lekarza sa niezbedne i jak si ma to wszystko do 4-o tyg. urlopu płatnego??? z gory dzieki za info