Witam, jeśli oferta jest aktualna daj znać. Akurat brat mi oznajmił,że zostaje...i transport się ucioł;-( e-mail: [email protected]
hej, ja jestem zainteresowana, wlasnie dwoma miejscami i do calkiem blisko Dabrowy, bo do Bytomia. Czekam na kontakt:[email protected]
Witam wybieram sie samochodem do Polski na okres swiateczno - noworoczny czyli od ok 18 XII - do 7. 0I jesli ktos ma ochote w tym terminie na podroz zapraszam mam dwa miejsca a samotne podrozowanie strasznie sie dluzy. A mieszkam w okolicach Edi.