Do góry

Polska Swieta

Temat zamknięty
incubus
1
25.09.2007, 15:42

Witam wybieram sie samochodem do Polski na okres swiateczno - noworoczny czyli od ok 18 XII - do 7. 0I jesli ktos ma ochote w tym terminie na podroz zapraszam mam dwa miejsca a samotne podrozowanie strasznie sie dluzy. A mieszkam w okolicach Edi.

anna
53
anna 53
#128.09.2007, 11:58

a do jakiego miejsc w polsce jedziesz?/

Bibi
3 246
Bibi 3 246
#201.10.2007, 11:20

 do Dabrowy Groniczej:)

Michal
5
Michal 5
#308.10.2007, 15:10

ta oferta wspolnego podrozowania jescio aktualna?:)

akiwa
1
akiwa 1
#408.10.2007, 15:33

Witam, jeśli oferta jest aktualna daj znać. Akurat brat mi oznajmił,że zostaje...i transport się ucioł;-( e-mail:  [email protected]

Anka
10
Anka 10
#508.10.2007, 23:02

hej, ja jestem zainteresowana, wlasnie dwoma miejscami i do calkiem blisko Dabrowy, bo do Bytomia. Czekam na kontakt:[email protected] 

aga
76
aga 76
#609.10.2007, 01:32

jak sie wsz wykrusza to ja sie pisze:) - termin mi idealnie pasuje.. ahhhkontakt  profilu

andrz3j
417
andrz3j 417
#707.12.2007, 20:10

jesli ktos z powyzszych osob jest chetny na wyjazdprosze o kontakt07912937221

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis