Do góry

pytanie do GolfGTi

Temat zamknięty
mrowa
274
mrowa 274
07.12.2007, 11:40

Cześć!Mam pytanie do Ciebie,bo wiem,że jezdzisz do PL samochodem,naturalnie jeżeli są tu inne osoby,ktore mogą mi pomoc proszę o wypowiedz.Zastanawiam się jaki rodzaj ubezpieczenia trzeba mieć,żeby bez obaw pojechać do kraju.Dopiero teraz przyszło mi do głowy,że przecież nie mam żadnej zielonej karty,ani nic takiego(nie jestem blondynką,czasami też się temu dziwię).Podpowiedzcie jak to tu wygląda,please...

mrowa
274
mrowa 274
#107.12.2007, 22:16

ok,już nie trzeba:)dzwoniłam do LLoydsa,bo tam mam ubezpieczenie i okazało się,że zielona karta jest w cenie ubezp.

Ewe
100
Ewe 100
#208.12.2007, 09:01

z tego co wiem to zielonych kart juz nie ma od paru lat i kazdy sie przemieszcza nie myslac nawet o tym, pozdrawiam

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis