Cześć!Mam pytanie do Ciebie,bo wiem,że jezdzisz do PL samochodem,naturalnie jeżeli są tu inne osoby,ktore mogą mi pomoc proszę o wypowiedz.Zastanawiam się jaki rodzaj ubezpieczenia trzeba mieć,żeby bez obaw pojechać do kraju.Dopiero teraz przyszło mi do głowy,że przecież nie mam żadnej zielonej karty,ani nic takiego(nie jestem blondynką,czasami też się temu dziwię).Podpowiedzcie jak to tu wygląda,please...
Cześć!Mam pytanie do Ciebie,bo wiem,że jezdzisz do PL samochodem,naturalnie jeżeli są tu inne osoby,ktore mogą mi pomoc proszę o wypowiedz.Zastanawiam się jaki rodzaj ubezpieczenia trzeba mieć,żeby bez obaw pojechać do kraju.Dopiero teraz przyszło mi do głowy,że przecież nie mam żadnej zielonej karty,ani nic takiego(nie jestem blondynką,czasami też się temu dziwię).Podpowiedzcie jak to tu wygląda,please...