Najlepiej by było, gdybyś się z nią skontaktowała, i o sama objaśni Ci dokładnie o co chodzi. Leczy się w szpitalu na Cornhill Road, mozesz zresztą przeczytać jej post " dwie kreski...", a wszystkiego sie dowiesz. Dobrze ze znasz się na anatomii, bo toe bardzo pomóc
Pozdrawiam i dziękujze choć się zainrteresowałaś
Aaurelia, czy mogłabyś się zgłosić? Ktoś się w końcu odezwał