Do góry

Jestem...

Temat zamknięty
Aglae
300
Aglae 300
15.02.2007, 13:28

Aaurelia, czy mogłabyś się zgłosić? Ktoś się w końcu odezwał

z_aberdeenu
16
#115.02.2007, 13:32

Jestem i czekam na informacje:)

Aglae
300
Aglae 300
#215.02.2007, 13:43

Moja znajoma jak już pisałam na pewien problem, ale to nie jest rozmowa na forum, podam Ci jej adres mailowy, na moim profilu. potem go usunę. Mam nadzieję, że nie będzie mi tego miała za złe. Bo nie wiem, czy w tej chwili jest przy komuterze

Aglae
300
Aglae 300
#315.02.2007, 13:45

masz?

z_aberdeenu
16
#415.02.2007, 13:51

mam:)
 

Aglae
300
Aglae 300
#515.02.2007, 13:52

super, to usuwam

z_aberdeenu
16
#615.02.2007, 13:52

przez dwa "ii"? tak dla pewnosci pytam:), czyli co? moge do niej pisac?

Aglae
300
Aglae 300
#715.02.2007, 13:56

Najlepiej by było, gdybyś się z nią skontaktowała, i o sama objaśni Ci dokładnie o co chodzi. Leczy się w szpitalu na Cornhill Road, mozesz zresztą przeczytać jej post " dwie kreski...", a wszystkiego sie dowiesz. Dobrze ze znasz się na anatomii, bo toe bardzo pomóc
Pozdrawiam i dziękujze choć się zainrteresowałaś

Aglae
300
Aglae 300
#815.02.2007, 13:57

tak przez dwa ii

Aglae
300
Aglae 300
#915.02.2007, 14:10

Wybacz, połyka mi litery, jak nacisnę "z "z kropką - Dziękuję

z_aberdeenu
16
#1015.02.2007, 14:28

juz napisalam maila, mam nadzieje ze doszedl, bo niestety musze juz znikac, a nie dysponuje wlasnym kompem, czyli jedyny kontakt ze mna od teraz to numer, ktory podalam w mailu. mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.
pozdrawiam

Aglae
300
Aglae 300
#1115.02.2007, 14:48

jeszcze raz Ci dziękuję
Pozdrawiam

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis