Do góry

Letnie warsztaty jazzowe w Sopocie

Temat zamknięty
zatoka.sztuki
2
19.05.2011, 13:56

http://mcka.pl/letnie-watsztaty-jaz...

Centrum kulturalno- artystyczne "Zatoka Sztuki" zaprasza do wzięcia udziału w letnich warsztatach jazzowych "SIM w Zatoce Sztuki", które prowadzić będą wykładowcy słynnej School of Improvisational Music w Brooklynie, Nowy Jork:

Ralph Alessi (trąbka)

Ravi Coltrane (saksofon)

Mark Helias (bas)

Tyshawn Sorey (perkusja)

Chęć udziału w warsztatach mogą zgłaszać wszyscy muzycy jazzowi i studenci, którzy chcą skorzystać z niepowtarzalnej okazji współpracy twórczej z jednymi z najlepszych na świecie wykładowców jazzu.

Warsztaty będą odbywać się w niesamowitej scenerii, ponieważ Zatoka Sztuki położona jest bezpośrednio przy plaży, na granicy sopockiej plaży i Parku Północnego, w pobliżu Grand Hotelu, dwa kroki od "Monciaka" i Molo.

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Termin składania zgłoszeń: 15 lipca 2011

Jak zgłosić się na warsztaty:

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres email: [email protected] załączając trzy próbki Twojej muzyki (szczegółowe informacje w formularzu zgłoszeniowym) w terminie do 15 lipca 2011. Formularz należy wypełnić w języku angielskim.
2. Wykładowcy wybiorą spośród zgłoszeń uczestników na podstawie ich umiejętności (po przesłuchaniu nadesłanych próbek) oraz formularza zgłoszeniowego.
3. Po wybraniu około 26-27 uczestników, wykładowcy stworzą cztery grupy i każdy z muzyków poprowadzi warsztaty z jedną grupą. Jest możliwe zasugerowanie prowadzącego artysty ale nie gwarantujemy, że artysta wybierze studenta do swojej grupy (szczegóły w formularzu zgłoszeniowym).
4. Wybrani uczestnicy warsztatów zostaną powiadomieni o tym fakcie do dwóch tygodni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Gwarancją uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie wpisowego w wysokości 40% ceny warsztatów do 05.08.2011. Wpisowe przepada w razie rezygnacji uczestnika z warsztatów. Pozostałą kwotę uczestnik wpłaca pierwszego dnia warsztatów, pomniejszoną o kwotę wpisowego.
5. Istnieje możliwość ubiegania się o stypendia, które częściowo lub całkowicie będą refundować koszt warsztatów. Informacje o stypendiach zostaną ogłoszone w terminie do 20.06.2011
6. Istnieje możliwość wykupienia na miejscu prywatnych lekcji u wykładowców.

Cena warsztatów:

Opcja 1.

Udział w warsztatach (bez wyżywienia i zakwaterowania): 600 euro

Opcja 2.

Udział w warsztatach i wyżywienie w restauracji w Zatoce Sztuki: 700 euro

Opcja 3.

Udział w warsztatach i zakwaterowanie ze śniadaniem w hotelu 2* : 900 euro

Opcja 4.

Udział w warsztatach wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem (pełen pakiet): 1000 euro

W cenie warsztatów zawiera się, w zależności od wybranej opcji:

* Udział w warsztatach SIM wg harmonogramu, jam sessions, koncertach.
* Zakwaterowanie w hotelu ** w pokoju 2-osobowym z łazienką i śniadaniem (6 nocy w terminie 21-27.08.2011) . (opcje z zakwaterowaniem)
* Wyżywienie ( lunch i obiadokolacja) w restauracji w MCKA Zatoka Sztuki. (opcje z wyżywieniem)
* Korzystanie z atrakcji klubu plażowego MCKA Zatoka Sztuki.
* Istnieje możliwość przedłużenia pobytu pod warunkiem wcześniejszego poinformowania o tym fakcie.
* Istnieje możliwość podniesienia standardu hotelu (w przypadku dziesięciu chętnych osób możliwy atrakcyjny rabat w jednym z pięciogwiazdkowych hoteli w sąsiedztwie MCKA Zatoki Sztuki)

zatoka.sztuki
2
#119.05.2011, 14:38

Podczas wklejania tekstu ucięło datę warsztatów: 21-27.08.2011

  • Strona
  • 1

Katalog firm