Do góry

Apolityczny Stan Wojenny w PR3

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Shaun_The_Sheep
13.02.2012, 20:46

Meczenniczki lepszego zucia pisza juz swoj pierwsze przypowiednie ktorymi tlumaczyc beda skad bieda i glod w kraju

(...)
Autorzy tej „słusznej” książki (przypadkowo związani z „Polityką”) uznają wprowadzenie stanu wojennego, czystki, internowania, represje i złamane kariery wielu dziennikarzy za „zawirowania polityczne”, a czas, gdy

w Polsce rządził PiS, za okres ogromnych nacisków, nazwany przez nich pisizmem i (od nazwiska Jacka Sobali, który szefował Trójce przez pięć miesięcy) sobalizmem. Była dziennikarka Trójki Jolanta Kucharska nie chciała uczestniczyć w tej ankietce agitce.

Dąbkowska jej odpisała: „Zapewniam panią, że absolutnie nie ma powodu podejrzewać nas o polityczne zamówienie. Nie mamy zamiaru upolityczniać książki ani tym bardziej wykorzystywać jej do jakichkolwiek porachunków”. Jaka ankieta, takie zapewnienia.
(...)

http://blog.rp.pl/feusette/2012/02/...

coz mloda polska inteligencjo, zostaje jeszcze tylko dziadka posluchac o "zawirowaniach politycznych" czasu pogardy Jaruzelskiego i jego organizacji przestepczej bo radio bedzie juz tylko "kolchoznikiem"

Profil nieaktywny
Shaun_The_Sheep
#123.05.2013, 21:56
Profil nieaktywny
Shaun_The_Sheep
#223.05.2013, 22:35

Działając na podstawie art. 2 w związku z art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej w związku z zaangażowaniem Miasta Poznań w organizowaną z dużym rozmachem finansowo-organizacyjnym akcję „Orzeł może”, pragniemy zadać Panu następujące pytanie

1) Jakie środki publiczne przeznacza (...) na organizację akcji „Orzeł Może”?

2) Jakie są koszty towarzyszące organizacji akcji „Orzeł Może”, w szczególności koszty ochrony (w tym wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych pracowników Straży Miejskiej oraz innych pracowników samorządowych) oraz koszty sprzątania po akcji?

Z poważaniem

Krzysztof Czabański,

Teresa Bochwic,

Stanisław Janecki

http://wpolityce.pl/wydarzenia/5418...

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#323.05.2013, 22:40
  • Strona
  • 1

Katalog firm