Do góry

oszukani przez Klaudie z Inglota!

Temat zamknięty
glamour222
5
21.12.2013, 00:02

Witam poszukuje Wszystkich isob z Aberdeen ktore mialy stycznosc z Inglotem tzn z Klaudia i zostali przez nia w jakikolwiek sposob oszukani!

effka
70
effka 70
#121.12.2013, 15:16

aha....no nieźle.... To się Pani Klaudia doigrała!

system60
794
system60 794
#221.12.2013, 16:02

Moze wyjasnij co masz na mysli..... zostali przez nia w jakikolwiek sposob oszukani ?

SaJaNa.
3 440 17
SaJaNa. 3 440 17
#321.12.2013, 16:22

#2

Na kawę się pewno z nimi umówiła, i ich wystawiła.P

glamour222
5
#421.12.2013, 16:31

Jakikolwiek!!! Poszukuje wszystkich osob ktore moga sie wypowiedziec w temacie, lub tez pracowaly w Inglocie.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#521.12.2013, 17:11
system60
794
system60 794
#621.12.2013, 17:46

Ja tam pracowalem ,ale nigdy nie slyszalem o tej kobiecie .

SaJaNa.
3 440 17
SaJaNa. 3 440 17
#721.12.2013, 17:52

#5

Koala jest śliczny.

effka
70
effka 70
#921.12.2013, 18:13

ja znam kilka osób ale niestety nie mam do nich żadnego kontaktu telefonicznego, ale jak je spotkam to przekaże aby zerkneły na emito I moze się jakoś z Toba skontaktują

system60
794
system60 794
#1121.12.2013, 18:19

@10 czego ty uczyles ?chyba g ....

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#1221.12.2013, 18:36

temat powinien brzmieć:"oszukani przez swój brak mózgu"

astroman
8 078
astroman 8 078
#1421.12.2013, 18:43

Komuś kariera się nie udała, ale zawsze mogło się skończyć gorzej.

system60
794
system60 794
#1521.12.2013, 19:40

Wszysto juz wiem znowu Abe...

Profil nieaktywny
MarzenkaKasia
#1621.12.2013, 22:09

Czy przypadkiem nie maczal w tym palce sam redaktor Mariusz S.?

inference
1 738
inference 1 738
#1721.12.2013, 22:17

Uczyłem życia lewacki psie
___

Pewnie w gimnazjum? ;)

inference
1 738
inference 1 738
#1921.12.2013, 23:02

Każdy pedofil tak mówi :P

Profil nieaktywny
Duchownyjemito
#2021.12.2013, 23:04

Każdy jest inny, na swój sposób piękny.

inference
1 738
inference 1 738
#2121.12.2013, 23:09

Każdy jest inny, na swój sposób piękny.
___

Dlaczego ty tak pieprzysz bez sensu?
Już raz podałam ci wątek, do którego pasujesz.
Jak nie załapałeś, to podaję jeszcze raz

http://www.emito.net/spolecznosc/mi...

Profil nieaktywny
Duchownyjemito
#2221.12.2013, 23:11

inference
#21 | Dziś - 23:09
Każdy jest inny, na swój sposób piękny.
___

Dlaczego ty tak pieprzysz bez sensu?
Już raz podałam ci wątek, do którego pasujesz.
Jak nie załapałeś, to podaję jeszcze raz

http://www.emito.net/spolecznosc/mi...

--------

Nie roztrząsaj niewiasto problemu, tylko spróbuj go rozwiązać.

astroman
8 078
astroman 8 078
#2321.12.2013, 23:57

at 17

Wszyscy wiemy, że uczył WFu i w podstawówce, nie w gimnazjum :P.

astroman
8 078
astroman 8 078
#2422.12.2013, 00:04

at 21

Pustosłowie i banalność stwierdzeń tego gościa są naprawdę szokujące, może aspiruje do bycia emitowym Coelho ;)

astroman
8 078
astroman 8 078
#2622.12.2013, 09:25

Yawn.

Profil nieaktywny
Duchownyjemito
#2722.12.2013, 10:17

astroman
#24 | Dziś - 00:04
at 21

Pustosłowie i banalność stwierdzeń tego gościa są naprawdę szokujące, może aspiruje do bycia emitowym Coelho ;)

-------------

Podsuwaj ludziom dobre pomysły i rozwiązania ich problemów, a będą uważali Ciebie za życzliwego, wielkodusznego i sprzyjającego im człowieka.

Ka_tia
44
Ka_tia 44
#2822.12.2013, 10:22

Dawaj drugiemu człowiekowi to co masz w sobie najlepszego oraz odkrywaj to co w nim najlepsze.

Duchownyjemito

Widzę,że Twa duszyczka błądzi po necie.

LittleBird
6
#2930.12.2013, 17:16

Daj na siebie namiary

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#3030.12.2013, 19:55

Jak masz problem z odzyskaniem pieniedzy od tej pani ( a wiekszosc ma) idz do jej Pakistanskiego sponsora i moze odzyskasz , bo to nie jest jej biznes tylko jego. Nazwisk nie bede podawac sama sie dowiedz.

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis