Do góry

Szukam ludzi do zespołu

Temat zamknięty
The_Kiel
501
The_Kiel 501
23.01.2014, 19:31

Planuje założyc zespół muzyczny grający muzykę rozrywkową.Chętnych i zdolnych, najlepiej posiadających własne instumenty i pomysły zachęcam do współpracy.
Pozdrawiam!

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#123.01.2014, 19:32

Zapomniałam dopisać ,że piszę z konta męża :)

Profil nieaktywny
Tupecik
#223.01.2014, 19:39

Ja moge na klawiszach zagrac.

inference
1 738
inference 1 738
#323.01.2014, 19:42

@2
A asbo i suzi
na flecie :)

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#423.01.2014, 19:44

haha ok, ale tak serio ;)

Profil nieaktywny
Tupecik
#523.01.2014, 19:44

...a co bedziecie grali?

inference
1 738
inference 1 738
#623.01.2014, 19:46

haha ok, ale tak serio ;)
___

Ale my jesteśmy bardzo
poważni.
Ja grać nie umiem,
ale mogę się zająć
PR :)

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#723.01.2014, 19:47

Generalnie muzyke rozrywkową , do zabawy. Jak sie da to w niedalekiej przyszłości w celach zarobkowych :)

inference
1 738
inference 1 738
#823.01.2014, 19:47

...a co bedziecie grali?
____

No muzykę rozrywkową.
Cokolwiek miałoby to
znaczyć ;)

inference
1 738
inference 1 738
#923.01.2014, 19:48

Generalnie muzyke rozrywkową , do zabawy. Jak sie da to w niedalekiej przyszłości w celach zarobkowych :)
____

Ok.
To jak chciałabyś zarabiać
na tej muzyce?

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#1023.01.2014, 19:48

Pop, dance, rock, wszystko co wpada w ucho ;)

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#1123.01.2014, 19:49

Zarabiać z imprez okolicznościowych.

inference
1 738
inference 1 738
#1223.01.2014, 19:50

Pop, dance, rock, wszystko co wpada w ucho ;)
_____

Mnie ostatnio jakieś
wirusy
wpadły.
Masakra.

Profil nieaktywny
Tupecik
#1323.01.2014, 19:52

No, przydalby sie nam zespol grajacy muzyke rozrywkowa, nie inference?
Bedziemy Was promowac!

Profil nieaktywny
Tupecik
#1423.01.2014, 19:53

To zaspiewajcie cos! Ok?

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#1523.01.2014, 19:55

Z przyjemnością :)

inference
1 738
inference 1 738
#1623.01.2014, 19:57

No, przydalby sie nam zespol grajacy muzyke rozrywkowa, nie inference?
Bedziemy Was promowac!
____

Przydałby się,
Tupecik ;)
Babski tercet lub
kwartet
nawet.

Ty do promocji
to mało
twarzowy
jesteś ;)

Profil nieaktywny
Tupecik
#1723.01.2014, 20:09

Och, jak zepne posladki to taka promocje wymysle, ze ludzie beda sie zabijac zeby nasz zespol wynajac na wesele lub imieniny u cioci.
...a jaka nazwe bedziecie mieli?

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#1823.01.2014, 20:14

Nie myślałam jeszcze o nazwie , z chcesz casting na nazwę zorganizowac ? ;)

inference
1 738
inference 1 738
#1923.01.2014, 20:22

@18
To musi być coś
na topie.
Może
Poka Cycki?
cycuś...

Profil nieaktywny
Tupecik
#2023.01.2014, 20:23

Dobrze zatem przejmujemy ten temat. To moja legitymacja do wgladu.

Nazwe zaraz wymyslimy.

Profil nieaktywny
Tupecik
#2123.01.2014, 20:31

...a to bedzie zenski zespol? Cos w stylu Bangles?

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#2223.01.2014, 20:39

Tupecik...fajne poczucie humoru :)

Profil nieaktywny
Tupecik
#2324.01.2014, 13:56

Kielkowa, proponuje nazwe dla zespolu The Crate.

cuniek
6
cuniek 6
#2425.01.2014, 11:43

Siemanko ;)

W lutym przyjeżdzam do Aberdeen, chętnie pogram w jakimś zespole. Gram na basie od dłuższego czasu, wklejam dotychczasowe nagrania mojej kapeli (ale oczywiście zagrać jestem w stanie też inny gatunek muzyczny).

http://www.youtube.com/watch?v=vj34...

http://www.youtube.com/watch?v=uMwG...

http://www.youtube.com/watch?v=r30f...

Pozdrawiam :)

Profil nieaktywny
Tupecik
#2525.01.2014, 12:25

Muniek, ale co? Wygnali Cie z Ulicy? W sumie reweli nie bylo bo to troche taki Bednarek 2, ale widzialem, ze bas trzymac umiesz. :|

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#2625.01.2014, 12:30

- co wy robicie na tych probach choru?
- pijemy wodke i gramy w karty!
- a kiedy spiewacie?
- jak wracamy do domu!

cuniek
6
cuniek 6
#2725.01.2014, 12:45

Tupecik, nie wygnali, będą tęsknić bardzo ;) Wyjazd zupełnie nie związany z zespołem - życie ;)

Profil nieaktywny
Tupecik
#2825.01.2014, 12:49

...a dicho polo bedziesz gral? Bo my wiesz promocja i patronatem objelismy ta kapele, wiec sie martwimy czy podolasz emocjonalnie sie przystosowac... :|

cuniek
6
cuniek 6
#2925.01.2014, 12:51

Jak trzeba to się zaciska zęby i gra co każą ;)

Profil nieaktywny
Tupecik
#3025.01.2014, 12:58

...a jak trzeba bedzie to ubierzesz do teledysku wdzianko Wielkiego Ptaka?
Bo myslalem na vidio dla Was wlasnie teraz,ale cholera patrze, ze juz ktos to wymyslil... :/

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis