Siemanko ;)
W lutym przyjeżdzam do Aberdeen, chętnie pogram w jakimś zespole. Gram na basie od dłuższego czasu, wklejam dotychczasowe nagrania mojej kapeli (ale oczywiście zagrać jestem w stanie też inny gatunek muzyczny).
http://www.youtube.com/watch?v=vj34...
http://www.youtube.com/watch?v=uMwG...
http://www.youtube.com/watch?v=r30f...
Pozdrawiam :)
Planuje założyc zespół muzyczny grający muzykę rozrywkową.Chętnych i zdolnych, najlepiej posiadających własne instumenty i pomysły zachęcam do współpracy.
Pozdrawiam!