Do góry

Shlettleston

Temat zamknięty
molinia
21
molinia 21
28.04.2012, 22:43

witam :)
mam zamiar zamieszkac na shettleston tzn starac sie tam o socjalke. czy ktos mi moze powiedziec cos na temat tej dzielnicy? na temat socjalek jak dlugo sie czeka? i czy bardzo ciezko ja dostac?

kama79_79
Glasgow
22 709
#3110.05.2012, 11:01

Nie przesadzajcie...Syf, brud, same lumpeksy i sklepy przybyszow z dalekiego wschodu...Wieczne korki, kurz, halas...
Za nic w swiecie nie chcialabym tam mieszkac...A 550f za mieszkanie w tym miejscu, to chyba zart...
Za 550f to mozna sobie maly domek w cichym miejscu w Glasgow wynajac-Robroyston, a nie w takim szambie jakim jest Shettleston.Same pijusy, emerytowani, i biedota.Status tej dzielnicy mozna zauwazyc po cenach wynajmu mieszkan...400f za 2 sypialnie to standard...

Pola_
478
Pola_ 478
#3211.05.2012, 02:11

kama79_79
#31 - nie napinaj sie tak bo ci zylka peknie

mieciel27sic.
6 016
#3311.05.2012, 10:56

@moja subiektywna opinia jest taka, ze jak ma Ci sie cos stac to Ci sie stanie czy to bedzie East End czy West End. ,

???

@za to okradli nas gdy mieszkalismy w Festival Park-pieknej, spokojnej, cichej dzielnicy.

a kto tobie powiedzial ze to spokojna dzielnica? piekna??

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3411.05.2012, 11:55

''moja subiektywna opinia jest taka, ze jak ma Ci sie cos stac to Ci sie stanie czy to bedzie East End czy West End. Ja mieszkam na granicy Tollcross i Shettleston, dosc dlugo wracalam po polnocy do domu Shettlestonem i poza weekendami gdzie sa ludzie kolo pubow byla cisza i spokoj na ulicach. Gdyby tubylo odrobine czysciej i zieleniej byloby milej, ale mimo wszystko jest ok. I nie piszcie ze tu bija morduja i kradna, bo przez kilka lat jakos nic nikomu z mojej rodziny ani znajomych nic sie nie stalo,za to okradli nas gdy mieszkalismy w Festival Park-pieknej, spokojnej, cichej dzielnicy.''

To juz rok od kiedy zamieszkalam w Glasgow przy Tollcross Park, i pamietam jak mi tutaj ludzie ponapisywali jak to niebezpiecznie, jak mi samochod zdemoluja, i ze morduja na kazdym kroku itp itd. Od siebie dodam tyle, ze w ciagu tego roku mnie, samochodowi albo mieszkaniu nic sie nie przydazylo. A pracowalam na nocki i jakos nie zauwazylam czegos niepokojacego w drodze do pracy. Nie powiem, ze jest to najczysciejsze miejsce, ale nie powiem tez, ze Glasgow slynie z czystosci. Mam porowniania, bo mieszkalam juz w 3 roznych miastach, i Glasgow wypada najgorzej pod wzgledem czystosci jak dla mnie (i nie mam na mysli tylko East Glasgow). Nie ma sie co oszukiwac, moze komus sie trafic fajne mieszkanie na Tollcrossie czy Shettlestonie z dosc OK sasiadami, a komus innemu moze trafic sie cos mniej ciekawego. Ja na sasiadow nie narzekam jakoze nie mam takowych :-) A poza tym, jak cos sie dzieje, mieszkanie zawsze mozna zmienic, tu nie ma z tym problemu. Wiadomo, ze wiekszosc bedzie chwalic inne, 'swoje' dzielnice, ale prawda jest taka, ze Glasgow jako calosc do bezpiecznych nie nalezy.

Profil nieaktywny
chADowa
#3511.05.2012, 17:06

w uj Govan lepszy :|

Kamila błyszczy jak zwykle :]

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3611.05.2012, 17:15

SandyScotland, a mieszkanie masz z housingu?

Profil nieaktywny
chADowa
#3711.05.2012, 17:16

buaaaaahahahahahahahahahah!

Saaaandyy? ;)

Profil nieaktywny
chADowa
#3811.05.2012, 17:18

#34

no to My soMsiadki som :D

tragediii nie ma (zwłaszcza jak masz spoko sąsiadów :) )

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3911.05.2012, 18:05

Ja nie mam mieszkania z housingu. A tak jak powiadam sasiadow nie mam.

mieciel27sic.
6 016
#4012.05.2012, 16:28

Castlemilk tez jest 'bezpieczny', cos jak Shettleston
polecam!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4112.05.2012, 16:39

Kama mieszkala tam pare lat ,beczke soli z lokalnymi zjadla wiec jest ekspertem:-)
Mieszkalam tam rok-caly 2007:-)- na wellshot rd.przy samym parku tollcros i bardzo sobie ta lokalizacje chwalilam.Wracalam z pracy przed polnoca i nawet lazilam przez park i wiecie co -NIC. Wciaz jestem zywa i ruchliwa:-D.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4212.05.2012, 16:56

szaraEminencja
#41 | Dziś - 16:39

Wciaz jestem zywa i ruchliwa:-D.

---------------------------------------
Dobrze, ze nie - zywa i wyruchana :P ;)

Wracalam z pracy przed polnoca i nawet lazilam przez park i wiecie co -NIC

--------------------------------
Nie zniechecaj sie. Za ktoryms razem napewno sie uda ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4312.05.2012, 17:00

leeloo
Mieszkalam tam w 2007 roku,teraz laze przez Victoria Park na West endzie i co? NIC:-D

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4412.05.2012, 17:04

#43 Ty to masz pecha do tych parkow ;P
Victoria Park jest dosyc spokojnym miejscem, wiec nie masz co liczyc, ze bedzie COS ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4512.05.2012, 17:09

leeloo
Wydajesz sie byc obeznana w temacie,ktore parki sa odpowiednie na COS,poradz mi wiec gdzie mam sie udac:-D

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4612.05.2012, 17:49

#45 To raczej Ty narzekasz, ze juz po drugim parku spacerujesz i NIC :) :P

A tak przy okazji, okolice Victoria Park na polnoc i na zachod sa bardzo ladne.

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#4712.05.2012, 18:48

Wlasnie ...nie wiadomo co miala na mysli Szaraeminencja,czy celowo spacerowala po parkach liczac na to COS, ale trzeba sprecyzowac co masz na mysli mowiac - COS

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4812.05.2012, 19:05

A to juz jest glebsza filozofia.
Dla jednych "NIC" dla drugich moze jednak "COS" oznaczac. Gdy tymczasem "COS" dla innych dla nas "NICZYM" jest ;)

selma_selma
16 456
selma_selma 16 456
#4912.05.2012, 19:08

w victoria parku gzicie jest surowo zabronione...wiec mozesz chodzic tak do usranej smierci a i tak nic nie wychodzisz

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5012.05.2012, 20:14

Ale z was banda zbereznikow,glodnemu chleb na mysli:-D

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5113.05.2012, 00:17

szaraEminencja
#41 | Wczoraj - 16:39
Wracalam z pracy przed polnoca i nawet lazilam przez park i wiecie co -NIC. Wciaz jestem zywa i ruchliwa:-D.
------------------------------------------

Nie było NIC a jednak jesteś RUCHLIWA- czyli jednak coś było ? ;P

Profil nieaktywny
PiotrReszcz
#5213.05.2012, 00:21

zboczency :P

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5313.05.2012, 10:41

Esha
Powinnam zostawic slowo "ruchliwa " w spokoju i pozostawic tylko "zywa".A teraz obudzily sie kosmate mysli emitowych zbereznikow,ktorym z ruchaniem wszystko sie kojarzy:-D

selma_selma
16 456
selma_selma 16 456
#5413.05.2012, 10:45

na ruchill sie przejdz, slyszalam, ze tam moze byc ciekawiej:)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5513.05.2012, 12:51

selma
a w czym ruchill jest gorszy od ruchazie:-)?

east74
1
east74 1
#5628.05.2012, 20:32

mieszkam na shettleston od 3 miesięcy i bardzo mi sie tu podoba.Być może za krótko tu mieszkam,żeby się wypowiadać w temacie,ale nie jest źle :) bardziej przeszkadzaja mi Polacy,którzy myslą,że są Bogami.Zaczynają imprezę w piątek a konczą w późną niedzielę.Zachowują się głośno,klną ,puszczają muzykę,że uszy bolą.Wstyd mi za Nich.Potem się dziwią,że traktują Nas tak jak Nas traktują.Nie jestem mocherową babcia i doskonale rozumiem,że trzeba się jakoś odstresować,ale żeby aż tak?Ogólnie mieszkając tutaj na brak Polski nie narzekam bo w koło pełno polskiego jezyka,polski sklep,fryzjer ,lekarze .Czego chcieć więcej?!Jak na moje obserwacje to jest raczej ok :)

Profil nieaktywny
bizoniusz1975
#5728.05.2012, 21:33

Prosze Cie...

Profil nieaktywny
chADowa
#5830.05.2012, 21:22

ja teszz

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis