Do góry

Historyjka

Temat zamknięty
Voice669
152
Voice669 152
16.11.2007, 18:29

Pomysł może troche kozacki ale może pojedzie.
Już tłumaczę o co chodzi:
Gra polega na tym, że tworzymy historyjkę, w taki sposób, że każda osoba dodaje jedno słowo do tego, które napisał poprzednik, w ten sposób nasza historyjaka będzie się rozwijać.
Aha i niech jedna osoba nie wpisuje słowa nie częściej niż dwie kolejk (unikniemy w ten sposób "reżyserowania").
Te osoby, którym się ten pomysł nie podoba niech wstrzymają się od komentarzy i pozwolą bawić się tym, którzy łykną temat.
To tyle wstępu......
Zaczynamy:


Pewnego...

Profil nieaktywny
lamacz
#116.11.2007, 18:32

..ranka..

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#216.11.2007, 18:36

...Puchatek...

Profil nieaktywny
lamacz
#316.11.2007, 18:39

..i RomanP

Ania
2 995
Ania 2 995
#416.11.2007, 18:39

...lezal...

Voice669
152
Voice669 152
#516.11.2007, 18:41

...odziany...

Profil nieaktywny
lamacz
#616.11.2007, 18:42

..z gapkiem..

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#716.11.2007, 18:42

...do gory...

Voice669
152
Voice669 152
#816.11.2007, 18:42

...patrząc...

Mufka
1 121
Mufka 1 121
#916.11.2007, 18:42

na pewno?

Ania
2 995
Ania 2 995
#1016.11.2007, 18:43

w sufit

Voice669
152
Voice669 152
#1116.11.2007, 18:44

...a raczej...

Ania
2 995
Ania 2 995
#1216.11.2007, 18:50

w okno

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1316.11.2007, 18:58

Kac...

gorem
3 547
gorem 3 547
#1416.11.2007, 19:05

....ktory....

krzychj
71
krzychj 71
#1516.11.2007, 19:26

meczyl go

Profil nieaktywny
RomanP
#1616.11.2007, 19:36

cholernie

Profil nieaktywny
lamacz
#1716.11.2007, 19:41

... bo wczoraj..

Profil nieaktywny
lamacz
#1816.11.2007, 20:51

..zjedli pizze i zyli dlugo i szczesliwie.  ;

Profil nieaktywny
lamacz
#1916.11.2007, 20:51

Amen.

gorem
3 547
gorem 3 547
#2016.11.2007, 20:53

Nazajutrz....

Profil nieaktywny
lamacz
#2116.11.2007, 20:55

...wszystko sie poj.....o !

Profil nieaktywny
lamacz
#2216.11.2007, 20:55

..bo Romek..

gorem
3 547
gorem 3 547
#2316.11.2007, 23:32

...popuscil...

Yossarian.
1 918
Yossarian. 1 918
#2416.11.2007, 23:33

...jego bokiem.. 

Profil nieaktywny
lamacz
#2516.11.2007, 23:47

Kupy sie to nie trzyma i jest do dupy. Sorro.

Profil nieaktywny
lamacz
#2616.11.2007, 23:50
Profil nieaktywny
RomanP
#2717.11.2007, 09:46

kijem

Eddy84
98
Eddy84 98
#2817.11.2007, 12:30

ale on sie nie zalamal

kuki30
891
kuki30 891
#2917.11.2007, 12:44

I z godnoscia polknol to co mnial w ustach nasz dzielny Puchatek ;-)

Mikołaj
518
Mikołaj 518
#3017.11.2007, 12:47

gówno

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis