Do góry

WIELKA PROŚBA POTRZEBUJEMY MEBLI JAKICHKOLWIEK

Temat zamknięty
monika28
11
21.12.2010, 19:11

Witam, mam prośbę do wszystkich, którzy mają niepotrzebne meble używane, potrzebujemy stołów, komód, szafek, krzeseł itp , zabawki i ubrania dla dzieciaków mile widziane, z góry wielkie dzięki, jak chcesz coś wyrzucić to daj znać, wszystko się przyda, sami dojedziemy, dzięki

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#121.12.2010, 19:14

otwieracie 2nd handa, czy do polszy a handel? Bo prywatnie to chyba nie potrzebujecie stolow komod Ewentualnie opisz cos wiecej.

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#221.12.2010, 19:31

mam mnostwo gratow plus dwa wory ciuchow i troche drobiazgow. Jak mi przyslecie kogos do odkopania podjazdu i pospzatania chalupy na swieta to oddam i dowioze do perth. Nie bede tez pytal na co to pojdzie? Deal?

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#321.12.2010, 19:35
monika28
11
#421.12.2010, 19:55

jestem mamą 5 letniej dziewczynki potrzebujemy tych rzeczy dla siebie a nie na sprzedaż, mamy kompletnie puste mieszkanie, chociaż jakiś stół by się przydał na Wigilię , nie stać nas żeby kupić meble, mąż właśie stracił pracę a jesteśmy tu bardzo krótko, także osobiście mogę posprzątać twój dom a do odkopania podjazdu też kogoś znajdę ...czekam na odpowiedź Monika

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#521.12.2010, 20:08

kurde, wlasnie oddalem prawie nowe single wyro. Podaj email, to cos Ci wysle.

monika28
11
#621.12.2010, 20:17

moj email [email protected] dzięki
czekam na kontakt od BUS 37

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#721.12.2010, 20:25
kama79_79
Glasgow
22 709
#821.12.2010, 21:07

A skad masz to mieszkanie?Z Councilu?To trzeba bylo prosic o referral z opieki spolecznej, dostalabys wszystko.
Jak wam Council przydzielil lokal, to wroc tam i pros o starter pack-zapytaj sie czy taki oferuja, lub odwiedz najblizszy odzial opieki spolecznej, jak odpowiednio wytlumaczysz sytuacje, to otrzymasz uzywanie meble wlasnie z komisow, wszelkich charity-furniture project-zapewne cos takiego w Perth rowniez jest, ktore wspolpracuja z Social Services, nie zaplacisz zlotowki, ewentualnie jakies grosze za dowoz, symbolicznie dla organizacji charytatywnej.Nie bedziesz miala mozliwosci wyboru, to co dadza, bedziesz musiala wziazc.
Opieki spoleczniej nie boj sie, dzieciaka ci nie zabiora.

monika28
11
#921.12.2010, 21:19

WIELKIE DZIĘKI dla ZARTOWALEM mam problem z emeilami
ale jeszcze raz dzięki

monika28
11
#1021.12.2010, 21:24

BUS 37 mam już chętne do sprzątania twojego domku a mąż odśnieży podjazd CZEKAM NA ODP.
[email protected] dzieki

Adam_M
1 525
Adam_M 1 525
#1121.12.2010, 21:51

monika28 -mieszkasz w samym perth :?

monika28
11
#1222.12.2010, 20:44

tak w Perth

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis