Do góry

Bezpłatna Konferencja Polskiego Biznesu

Wiele polskich firm z Wielkiej Brytanii koncentruje się na polskim kliencie. Jak sprawić, by odbiorcą produktu czy usługi stał się Brytyjczyk? Wiedzą i doświadczeniem w pozyskiwaniu klienta podzielą się brytyjscy specjaliści.

Polish Matters Consulting Limited, wydawca czasopisma "Twój Sukces UK", organizuje Konferencję Polskiego Biznesu. Ma ona służyć przede wszystkim wsparciu polskiej przedsiębiorczości w Wielkiej Brytanii, jak również umożliwić nawiązanie kontaktów biznesowych.

Wykłady poprowadzą brytyjscy specjaliści z poszczególnych dziedzin. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak i czym podbić brytyjski rynek? Jak stanąć do przetargu i wygrać zamówienie publiczne? Jak zadbać o swój profesjonalny rozwój, czym się kierować wybierając lokal na swoją działalność? Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Firma PolMC Ltd od kilku lat działa na rynku szkoleń i konsultacji biznesowych. Pomogła w powstaniu kilkuset nowych firm i przetrwaniu kryzysu gospodarczego wielu istniejącym polskim biznesom. Co więcej, sama wygrała przetarg na dostarczanie szkoleń biznesowych dla Gateshead Council, które organizuje już drugi rok.

Dyrektor firmy Elżbieta Ślebzak jest akredytowanym szkoleniowcem brytyjskiego Institute Leadership and Management, członkiem Steering Group Migrant Enterprise Programme na terenie hrabstwa Northumberland oraz doradcą i mentorem w zakresie Leadership and Management.

Z myślą o dotarciu do jak największej liczby osób potrzebujących porad, PolMC Ltd wydaje czasopismo „Twój Sukces UK” ( www.twojsukcesuk.co.uk).

Organizator:
Wydawca "Twój Sukces UK" – Polish Matters Consulting Ltd.

Kiedy:
sobota, 24 września godz. 10.00-13.00

Gdzie:
"Arch" Centre for Enterprise, Ashington NE63 9JZ

Rezerwacja:
telefonicznie: 01670 528 477 (w godz. 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku)
lub emailowo: [email protected]

Komentarze 7

frico
571
frico 571
#102.09.2011, 10:12

Chwalebna i potrzebna inicjatywa.

BTW taka mała dygresja:
Wiele polskich firm z Wielkiej Brytanii koncentruje się na polskim kliencie. Jak sprawić, by odbiorcą produktu czy usługi stał się Brytyjczyk?

A czy firma PolMC Ltd, wydawca „Twój Sukces UK”, nie koncentruje się przypadkiem na polskim kliencie ?

Bo ja odnoasze wrażenie, które mozna skwitować powiedzonkiem "nie ucz ojca dzieci robić".

TwojSukcesUK
14
#202.09.2011, 10:44

Dziękujemy za miłe słowa. Serdecznie zapraszamy na konferencję.

Wyjaśniamy, że wydawanie czasopisma "Twój Sukces UK" to tylko jeden z profili naszej działalności i to najnowszy. Firma Polish Matters Consulting istnieje od blisko 4 lat i w tym czasie pozyskała wielu klientów nie-Polaków: firmy i organizacje brytyjskie, a także firmy z Irlandii, Szwajcarii i innych krajów, nawet z USA.
Wracając do rynku brytyjskiego, to wybraliśmy m.in. przetarg w Gateshead Council i 1 października rozpoczynamy już czwartą edycję 16-godzinnych szkoleń biznesowych dla Polaków z tego miasta, finansowanych przez Council i z fubnduszy unijnych. Ponadto jesteśmy dostawcą szkoleń i mentoringu z zakresu Leadership and Management i tu z naszych usług korzystają brytyjscy przedsiębiorcy, również wybierając nas za każdym razem w ramach przetargu - konkursu ofert.
Chcemy więc uczyć tego, w czym naprawdę jesteśmy mocni. A poza tym wykładowcami na naszej konferencji będą Brytyjczycy, między innymi "seller", który podejmuje decyzje o zakupie towarów i usług w dużej firmie brytyjskiej.
Czy rozwiałam Pana wątpliwości?
W imieniu zespołu PolMC Ltd. , wydawcy "Twojego Sukcesu UK"
Elżbieta Ślebzak
[email protected]
tel. 01670 528 477
kom. 077 235 445 62

Profil nieaktywny
DzieckoWeMgle
#302.09.2011, 11:19

Dobrze ze konferencja jest bezpłatna
Dług publiczny Polski w 2007 - 527 mld zł, teraz 869 mld zł, wzrost o 342 mld zł, procentowo wzrost o 65%!!! Roczne odsetki od obecnego długu państwa wynoszą 39 mld zł!!! Dług oczywiście ciągle rośnie...

Profil nieaktywny
DzieckoWeMgle
#402.09.2011, 11:23

Uczcie ludzi dalej jak doić z innych

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#502.09.2011, 16:10

Rozumiem, ze artykuł i wpis at 2 są sponsorowane :)
Ja mam odmienne doświadczenia w biznesie z Polakami w UK i wole celować w klienta UK, choć od polskich klientów nie uciekam jak już się trafią, jestem tylko z nimi bardziej ostrożny :).

Profil nieaktywny
DzieckoWeMgle
#602.09.2011, 19:52

2
Jakie miłe słowa cieciu?
Sukces?
Turlaj balacha.

frico
571
frico 571
#707.09.2011, 16:49

#2

Pani Elżbieto dziękuję za to obszerne wyjaśnienie, którego się nie spodziewałem pisząc o moim "wrażeniu" ( nie mylić z faktem).

Natomiast jestem pod wrażeniem profesjonalnej, konkretnej i życzliwej odpowiedzi. I za to właśnie dziekuję.

Kontakt z firmami, które w ten sposób komunikują się z klientem, to czysta przyjemność. I takich doświadczeń życze też Państwa klientom.