Do góry

III Konferencja Zdrowia, Targi Zdrowia i Medycyny Naturalnej

Gdzie?

Londyn

Kiedy?

23.06.24


23 czerwca w Hotelu Sheraton Skyline na londyńskim Heathrow odbędzie się III Konferencja Zdrowia oraz Targi Zdrowia i Medycyny Naturalnej dedykowane polskiej społeczności w UK. Na uczestników targów czeka przegląd najnowszych produktów, suplementów, książek i usług.

Co tym razem czeka na uczestników?

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów ekspertów, w tym na temat zdrowia w ujęciu holistycznym. Prelekcje prowadzone będą przez lekarzy, naukowców i praktyków medycyny alternatywnej, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz najnowszymi odkryciami w dziedzinie zdrowia.

Networking z prelegentami

Cały dzień będzie okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami. To niepowtarzalna szansa na wymianę doświadczeń, zdobycie praktycznych wskazówek oraz nawiązanie cennych kontaktów z ekspertami.

Stoiska wystawiennicze

Na uczestników targów czeka przegląd najnowszych produktów, suplementów, książek i usług związanych ze zdrowiem i medycyną naturalną. To idealna okazja, aby zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami wspierającymi zdrowy styl życia.

Dlaczego warto wziąć udział?

Będzie można się dowiedzieć, jakie są najnowsze i sprawdzone metody praktykowane z sukcesem w dziedzinie zdrowia naturalnego i zdobyć wiedzę na temat aktualnych trendów i innowacji, które mogą pomóc w poprawie jakości życia.

Zakupy

Będzie można kupić produkty oraz usługi, które wspierają zdrowy styl życia.

Gdzie i Kiedy?

Konferencja Zdrowia „Łączy Nas Dbałość o Zdrowie” Londyn 2024 oraz Targi Zdrowia i Medycyny Naturalnej odbędą się 23 czerwca w Hotelu Sheraton Skyline na londyńskim Heathrow. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 8:00. Aby uzyskać więcej informacji i dokonać rejestracji należy wejść na stronę konferencjalondyn.co.uk.

Komentarze