Do góry

Koncerty Ras Luty w Aberdeen i w Glasgow

Ras Luta, czyli Adam Tersa, polski wokalista i autor tekstów, tworzący głównie modern roots, reggae, dancehall oraz hip-hop, wystąpi z koncertami w Aberdeen i Glasgow. Bilety są już dostępne online na platformie bilety24UK.

Adam „Luta” Tersa – nauczyciel, wokalista, gitarzysta, tekściarz i aranżer. Porusza się w nurtach Pop, HipHop, Reggae, Blues i Rock. Od niemal dwudziestu lat zajmuje się tworzeniem, nagrywaniem i graniem muzyki na żywo. W swoim dorobku artystycznym posiada dziewięć albumów studyjnych (zarówno solowych jak i tych z legendarnym już trio wokalnym EastWest Rockers), setki występów na scenach krajowych i europejskich festiwali i klubów, tysiące sprzedanych płyt, oraz miliony odsłon na YT. Jest najmłodszym dotąd członkiem Polish Reggae Hall of Fame. Został również zatrudniony jako juror w polskiej edycji teleturnieju „All Together Now – Śpiewajmy Razem”.

Z Krawczykiem i z Mrozu

W swojej muzycznej karierze współpracował z takimi legendami polskiej muzyki jak Krzysztof Krawczyk, DJ FeelX, Hemp Gru, Pokahontazz, Trzeci Wymiar, Mrozu, Marika, Sydney Polak, Darek Malejonek, OSTR i in. Przez wiele lat współpracował ze swoim mentorem – jednym z najlepszych europejskich producentów muzyki reggae, hiphop i dancehall, pochodzącym z Niemiec Pionear’em, który odpowiedzialny jest za sukces takich gwiazd jak Messer Banzani, Gentleman, Seed, Peter Fox i in.

Jego ostatni album z muzyką reggae nosi tytuł „Lepsze Dni”.

Kiedy:

Bilety już dostępne na stronie bilety24UK.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis

Komentarze