Do góry

Nowe Treningi w PRO Volley Academy dla młodych siatkarzy

Pod koniec maja odbędą się kolejne treningi otwarte w PRO Volley Academy dla wszystkich zainteresowanych dołączeniem do programu. 28-31 maja, w godzinach 9:00-10:30, Akademia zaprasza na otwarte treningi siatkarskie oraz lekcje pokazowe. Zajęcia odbędą się w Northolt High School w zachodnim Londynie.

Treningi skierowane są do uczniów w wieku 16-19 lat, którzy grają w siatkówkę na poziomie zaawansowanym i zdali brytyjski egzamin GCSE lub jego zagraniczny odpowiednik. Uczestnicy programu będą realizować program Btec poziom 3 oraz A-levels, co pozwoli im na przygotowanie się do egzaminów na wymarzone uczelnie – nie tylko w Europie.

Treningi i lekcje pokazowe prowadzone będą przez doświadczonego trenera Grzegorza Niskiego. Program obejmuje treningi pięć razy w tygodniu, dostęp do siłowni oraz analizę materiałów video z gier. Uczniowie Pro Volley będą mieli okazję brać udział w turniejach i rozgrywkach ligowych, a także powalczyć o Mistrzostwo Anglii U18. Najlepsi zawodnicy mogą liczyć na szansę reprezentowania IBB Polonię Londyn w Super Lidze.

Program w PRO Volley Academy to okazja dla młodych siatkarzy i siatkarek, aby rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem e-mail: [email protected], na stronie internetowej: provolley.london oraz na Facebooku.

IBB Polonia Londyn to najstarszy klub siatkarski w Anglii. Zespół został założony w 1973 roku przez polskich harcerzy. Klub jest wielokrotnym mistrzem Anglii, zdobywcą Pucharu Anglii, Pucharu NEVZA oraz jedynym w historii reprezentantem ligi angielskiej grającym w siatkówkowej Lidze Mistrzów.

Komentarze