Cześć!
Jeśli jesteś fajną dziewczyną, która czuje, że brakuje jej kogoś do pogadania i spędzenia miło czasu, to może spróbujemy razem coś z tym zrobić?
Jestem normalnym, zadbanym i pozytywnie nastawionym facetem, który też czuje, że brakuje mu bliskiej osoby. Może kawa, spacer albo po prostu luźna rozmowa będzie dobrym początkiem?
Napisz śmiało, na pewno odpiszę!