Do góry

Brytyjski numer telefonu na kartę

Temat zamknięty
misiurzesz
9
19.06.2006, 13:49

Jesli mam w Polsce telefon na karte to czy musze sciagnac z niego
simlocka aby moc w Szkocji korzystac w telefonie z karty i numeru
szkockiego operatora??



Czy tez wystarczy tylko wyjac mojego POPa i wlozyc tą nową , np O2 i juz wszystko bedzie grało?



Z gory dzieki za info


TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#119.06.2006, 13:53

Z tego co mi wiadomo - TO ZAWSZE JAK CHCESZ KOZYSTAĆ Z KARTY INNEGO OPERATORA TO MUSISZ MIEĆ ZDJĘTEGO "simlocka" - bez względu na to czy jesteś w Polsce czy gdziekolwiek indziej !!!

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#219.06.2006, 13:54

jasne ze trzeba sciagnac z simlocka, choc nie wiem jak to ztymi orange bo pop to tez chyba jest  teraz orange :)

TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#319.06.2006, 13:55

A co do samego zdejmowania "simlocka" to proponuje Ci to zrobić jeszcze w kraju bo tu na miejscu nie jest to zbyt tania usługa...

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis