Jesli mam w Polsce telefon na karte to czy musze sciagnac z niego
simlocka aby moc w Szkocji korzystac w telefonie z karty i numeru
szkockiego operatora??
Czy tez wystarczy tylko wyjac mojego POPa i wlozyc tą nową , np O2 i juz wszystko bedzie grało?
Z tego co mi wiadomo - TO ZAWSZE JAK CHCESZ KOZYSTAĆ Z KARTY INNEGO OPERATORA TO MUSISZ MIEĆ ZDJĘTEGO "simlocka" - bez względu na to czy jesteś w Polsce czy gdziekolwiek indziej !!!
Jesli mam w Polsce telefon na karte to czy musze sciagnac z niego
simlocka aby moc w Szkocji korzystac w telefonie z karty i numeru
szkockiego operatora??
Czy tez wystarczy tylko wyjac mojego POPa i wlozyc tą nową , np O2 i juz wszystko bedzie grało?
Z gory dzieki za info