Do góry

Do Spidera!

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Trollglodyta
19.03.2012, 22:13

Spider oczekuję Twojego rychłego powrotu!

Wszystkich zainteresowanych proszę o poparcie!

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#3119.03.2012, 23:23

sick :/

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#3220.03.2012, 01:02

Pozdrawiam wszystkich-(oprócz jednego debila!) :D

przez jednego nie warto odchodzić:)

Agatek
762
Agatek 762
#3320.03.2012, 01:07

Ale on moze tutaj wszystkich wykonczyc, nerwowo i konsekwentnie banowo jak juz nerwy puszcza.

fortazela
942
fortazela 942
#3420.03.2012, 01:45

ale o co chodzi ..? :/

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#3520.03.2012, 01:56

Sider mam nadzieje że czytasz:)

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#3620.03.2012, 01:56

Spider -- sorry

Fado
4 406
Fado 4 406
#3720.03.2012, 03:06

- Popieram ten zalotny liścik do Spidera i przyłączam się do wszystkich domagających się powrotu Spidera ! Błąd powstał w momencie banowania przez Emito Spidera, podczas gdy używanie 'nie laika' nie zostało określone jako wykroczenie, czy nadużycie wobec portalu i portalowej społeczności. Pod względem technicznym udostępnione narzędzie (lubię to, nie lubię) pozwala na jego wielokrotne użycie, więc nie powinno być powodem do banowania kogokolwiek.

- Po raz kolejny to Spider triumfuje, bo użył jako narzędzia coś, co po prostu nie jest zabronione. Spider dał wielokrotnie przykłady używania swojego intelektu i po prostu skrzętnie wykorzystał zaoferowane przez portal możliwości. Portal nie umiał wykorzystać tej wskazówki i poszedł po najmniejszej linii oporu, banując Spidera. Nie dziwię się postawie Spidera, bo zastosowane wobec Niego sankcje miały podłoże czysto emocjonalne, nie zostały do końca przemyślane i należycie umotywowane zarówno od strony merytorycznej, technicznej jak i regulaminowej. Po prostu portal daje możliwość, którą odkrył i zastosował Spider. Decyzja Spidera o likwidacji własnego konta również była emocjonalna i dziwne, że została przyjęta, ale jedynie w ten sposób mógł zaprotestować przeciwko decyzji o banie.

W zaistniałej sytuacji można było poprosić Spidera o nienadużywanie tej funkcji, ale absolutnie nie kwalifikowało się to do ukarania Go - banem! Prawdą jest, że nie ma dymu bez ognia ! W prawie nazywa się to luką prawną i szybko się ją likwiduje, uniemożliwiając jej prawne, praktyczne i techniczne wykorzystanie na przyszłość.
Myślę, że Spider to indywidualność, spora część dziejów portalu, jego historii i barwna postać wśród społeczności Emito. Chcę wierzyć, że kiedy emocje po obydwu stronach trochę opadną, nie pod dotychczasowym, to pod innym nickiem wróci ku zadowoleniu zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników.
Osobiście liczę na to i spodziewam się, że w krótkim czasie spotkamy się w wątku, w którym zwykliśmy to robić - zazwyczaj !

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#3820.03.2012, 03:15

Spiderowi cisninie za bardzo ostatnio rosnie :). To juz drugi ban w tym roku.

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#3920.03.2012, 03:17

, podczas gdy używanie 'nie laika' nie zostało określone jako wykroczenie, czy nadużycie wobec portalu i ..

A zeby nie grzebac palcem w dupie podczas jedzenia tez ni napisali w podreczniku dobrego wychowania...

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#4020.03.2012, 03:18

To juz drugi ban w tym roku.

A widziałeś:
żołnierza bez szramy
stolarza ze wszystkimi palcami
spawacza bez oparzeń :)

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#4120.03.2012, 03:20

Nie dziwię się postawie Spidera, bo zastosowane wobec Niego sankcje miały podłoże czysto emocjonalne, nie zostały do końca przemyślane i należycie umotywowane zarówno od strony

Albert! Ty moherze!! ;)

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#4220.03.2012, 03:21

BTW, jestem za rychlym odbanowaniem spidera, lubie czytac jego wesolosci ;)

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#4320.03.2012, 03:22

Ps. Widzialem stolarza z wszystkimi palcami, ale to byl kiepski stolarz ;)

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#4420.03.2012, 03:27

bo zastosowane wobec Niego sankcje miały podłoże czysto emocjonalne, nie zostały do końca przemyślane i należycie umotywowane

Albert
jeżeli przygodnie zabrany autostopowicz
zarzyga ci całe tylne siedzenie auta to wywalisz go
natychmiast choćby i w środku głębokiego lasu
a jeżeli to będzie stary kumpel to odwieziesz do
domu i troskliwie spać ułożysz a potem
umyjesz auto!

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#4520.03.2012, 03:27

ale to byl kiepski stolarz ;)

ja też:)))

Fado
4 406
Fado 4 406
#4620.03.2012, 03:28

zartowalem
British Virgin Islands
20825

#39 | Dziś - 03:17

", podczas gdy używanie 'nie laika' nie zostało określone jako wykroczenie, czy nadużycie wobec portalu i .."

A zeby nie grzebac palcem w dupie podczas jedzenia tez ni napisali w podreczniku dobrego wychowania...

Marek, gdyby dawanie banów za grzebanie w dupie podczas jedzenia było możliwe i było celem portalu Emito, zapewne miałbyś rację, ale portal nie jest instytucją, która zajmuje się wychowaniem kogokolwiek. To się wynosi po prostu z domu ! Portal ma swój regulamin, który jest wszem dostępny i nie można przyrównywać grzebania palcem w dupie do korzystania z portalu zgodnie z jego zasadami. To dwie różne sprawy.....!

Fado
4 406
Fado 4 406
#4720.03.2012, 03:35

zartowalem
#42 | Dziś - 03:21

BTW, jestem za rychlym odbanowaniem spidera, lubie czytac jego wesolosci ;)

- No właśnie i nie Ty jeden, bo stracą jego zwolennicy i Ci, którzy byli jego przeciwnikami ! Bo z kim będziecie się kłócić.....? Wiesz, można się z kimś nie zgadzać, kłócić, ale nawet w tej sytuacji można Go cenić jako wybornego adwersarza.....:)

Profil nieaktywny
effi_z
#4820.03.2012, 03:37

Boski ma bana ?! :/

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#4920.03.2012, 03:44

Albert
jeżeli przygodnie zabrany autostopowicz
zarzyga ci całe tylne siedzenie auta to wywalisz go
natychmiast choćby i w środku głębokiego lasu

Ja waywale szybko jak to mozliwe, niech skonczy sygac na dworze a jak mu przejdzie, zabiore z powrotem na poklad.

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#5020.03.2012, 03:46

Piszac ten teks o odbanowaniu, nie wiedzialem ze sie laska sfochala ;)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5120.03.2012, 03:52

czemu mnie to nie dziwi?
;)
:P

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5220.03.2012, 03:53

znaczy: ta niewiedza. :P

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#5320.03.2012, 03:55

Nie wim
Czemu.
NaPiSz
;)
/:;)

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#5420.03.2012, 03:56

To Ci wyjasnie, ze mialem na mysli ze sie nie spodziewalem.

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#5520.03.2012, 03:59

A
Co do apelu. Spider, wracaj. Jak chcesz.

;). Zartowalem

Jak nie chcesz tez wracaj. Bo inni chca.

Ja tesz. Tez. Tylko nie tup na kacu ;)

Fado
4 406
Fado 4 406
#5620.03.2012, 04:08

- Tak czy inaczej, lubicie się z Nim kłócić i to On napędza Wasze zażarte dyskusje......:) No i niech tak będzie.....!!!

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#5720.03.2012, 04:14

Wole z nim dyskusje niz prymitywne ataki personalne prymitywa - bo ciezko sie odniesc. A postulaty i teorie pajonka latwe do obalenia :)). Prawda pajaku? No, praaaawdaaaaaaa? ;)

Fado
4 406
Fado 4 406
#5820.03.2012, 04:26

:):):) - Nieobecni nie maja racji - korzystaj, potem będzie bieganie po wątkach i szukanie cytatów ze Spidera.....:):):)

Agatek
762
Agatek 762
#5920.03.2012, 04:26

Kuzwa, nieprawda zartek, zdaje Ci sie. Akurat jego "postulaty i teorie" sa znacznie bliższe "prawdzie" i dowodom niz wiekszosci na tym forum.

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#6020.03.2012, 05:50

Moze dla Ciebie jezyk nienawisci i sniszczenia jest zrozumialy.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis