Do góry

i co reksio?

Temat zamknięty
wildthing
8 794
wildthing 8 794
03.04.2008, 19:03

nie za ciasno ci w tej budzie?

squit
3 108
squit 3 108
#3104.04.2008, 00:21

wildthing masz malutki ego światek -gdzieś tam...  i wyobraź sobie ,że nie musi być  tak jak to sobie wyobrażasz :)

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#3204.04.2008, 00:25

o czym ty prawisz? do czego pijesz?i co mie twoje babki?

squit
3 108
squit 3 108
#3304.04.2008, 00:34

ty taki naprawdę prosty jesteś, czy co?

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#3404.04.2008, 00:35

nie potrafisz sam ocenic?

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#3504.04.2008, 01:15
wildthing
Wpisów: 5588
Wczoraj - 19:42
jaek - nie wazne jak jestes wielki, jesli dla watykanu pracujesz.
Zgłoś do moderacji
wildthing
Wpisów: 5588
Wczoraj - 19:42
jaek - nie wazne jak jestes wielki, jesli dla watykanu pracujesz.
Zgłoś do moderacji
squit
Wpisów: 833
Wczoraj - 21:59
  wildthing...     -wsadź sobie nie na miejscu  twoje  coments  w  du..    rybciu
Zgłoś do moderacji

a tu cie zabolalo. o matko stary, ze tez ci sie chcialo. komentarz jest na miejscu ty bufonie. pieprzysz w kolko o obrazaniu uczuc religijnych i swoja postawa obrazasz moje uczucia humanistyczne. caly kosciol katolicki i inne podobne instytucje jest niemoralny i nieetyczny.

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#3604.04.2008, 01:16

dzieki prymek, zes wyciongl ten temat w zyciu bym tego nie znalazl. :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3704.04.2008, 01:19

<mysli o jaki temat mu chodzi??>

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#3804.04.2008, 01:21

jp2 wies zten od przykrej wiadomosci ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3904.04.2008, 01:22

...zalapawszy:P...

squit
3 108
squit 3 108
#4004.04.2008, 01:27

bredzisz ,paplasz tyloma nąsęsami , codziennie,  Pajacu!   jak ludzie zaczną brać z ciebie przykład ,co zaoferujesz?????pokaż mi choć jedno zdanie JP2   tak nąsensowne jak  każde twoje!oczywiście żadnych wyrwanych z kątekstu ,nad lub przeinterpretacji...    no co ty qurw.  cwaniaczku pojebało ci się coś?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4104.04.2008, 01:29

...squit mama Cie nie nauczyla kultury wyrazania sie w tlumie?? wylacz sobie polska klawiature to moze do konca na takiego pajaca nie wyjdziesz:P...

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#4204.04.2008, 01:32

squit jestes zalosny. walczysz o dobre imie czlowieka ktory kierowal sie w zyciu zasadami i jednoczesnie lamiesz te zasady. jestes kolejnym pieniacym sie katolem, ktory z bezsilnosci i braku argumentow ubliza rozmocy. trzymaj sie tej swojej gospodarki i polityki tam pszynajmniej brzmisz jakbys sie na czyms znal.

squit
3 108
squit 3 108
#4304.04.2008, 01:33

wiesz ,że pojeb jesteś?zadałem ci pytanie   -a ty dalej jak ten pojeb...

squit
3 108
squit 3 108
#4404.04.2008, 01:35

       nie myśl sobie ,że wszyscy katalicy tacy kulturalni muszą być

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#4504.04.2008, 01:37

widze ze potrafisz tez wymagac od ludzi znacznie wiecej niz od siebie. dasz rade policzyc pytania ktore zadalem ci do tej pory? skup sie. najczesciej sa zakonczone takim o to znaczkiem "?". jak chcesz moge sie pomodlic o powedzenie.

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#4604.04.2008, 01:41

o nie! nie mysle. nawet wiem dokladnie, ze wiekszosc jest pieniaczmi i potrafi pokazac rozki jak nadazy sie okazja. no ale teraz kiedy moja ciekawosc powodu twojej agresji zostala zaspokojona, pozwol ze zleje dalsza dyskusje na argumenty w stylu ty "poje..ie", gdyz mnie nudzi.

squit
3 108
squit 3 108
#4704.04.2008, 01:43

o moich pytaniach do ciebie nie wspomnęa dopuki nie odpowiesz   -jakkolwiek   ale rzeczowo       jesteś dla mnie dyletantem   -i to delikatniejsze określenie ciebie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4804.04.2008, 01:44

...pojeb wiec brzmi pieszczotliwie:P...

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#4904.04.2008, 01:45
squit
3 108
squit 3 108
#5004.04.2008, 01:46

a "ciapka" i innych to w rodzinie szukaj :)

wildthing
8 794
wildthing 8 794
#5104.04.2008, 01:49

aaaa sie nie posraj

squit
3 108
squit 3 108
#5204.04.2008, 01:53

:D   ...herbatkę piję  

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5304.04.2008, 01:58

...z kakaukiem i snickersem bardziej Ci do twarzy:P...

squit
3 108
squit 3 108
#5404.04.2008, 02:01

a zkąd "kakauko ?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5504.04.2008, 02:03

...nie z twarzy zapewne:P...

Michał
1 456
Michał 1 456
#5604.04.2008, 02:03

czesc;))

squit
3 108
squit 3 108
#5704.04.2008, 02:05

no siema -zostawiam towarzystwo     dobranoc

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5804.04.2008, 02:06

...to chociaz marsa na dobranoc daj... w imie pokoju:P...

Michał
1 456
Michał 1 456
#5904.04.2008, 02:08

aha no to coz... dobranoc;p

Michał
1 456
Michał 1 456
#6004.04.2008, 02:09

mars jest za bardzo obfity dla mnie;))

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis