|
|
|
a tu cie zabolalo. o matko stary, ze tez ci sie chcialo. komentarz jest na miejscu ty bufonie. pieprzysz w kolko o obrazaniu uczuc religijnych i swoja postawa obrazasz moje uczucia humanistyczne. caly kosciol katolicki i inne podobne instytucje jest niemoralny i nieetyczny.
squit jestes zalosny. walczysz o dobre imie czlowieka ktory kierowal sie w zyciu zasadami i jednoczesnie lamiesz te zasady. jestes kolejnym pieniacym sie katolem, ktory z bezsilnosci i braku argumentow ubliza rozmocy. trzymaj sie tej swojej gospodarki i polityki tam pszynajmniej brzmisz jakbys sie na czyms znal.
nie za ciasno ci w tej budzie?