Internet przez modem z AOL -a kosztuje 14,99L miesiecznie. Nie jest to rozwiazanie zbyt wygodne gdyz bedac online nie masz dostepu do telefonu. Ani ty ani nikt do ciebie nie moze zadzwonic. Byc moze landlord maial na mysli brodband, on takze jest przez linie telefoniczna ale dziala troche na innych zasadach. Najprosciej mówiac masz caly czas dostep do telefonu mimo ze korzystasz w tym samym czasie z internetu. Mozesz sobie wybrac tez szybkosc internetu. Ceny brodbandów: 17 - 27L zalezy od predkosci.
trzeba pamietac ze wiekszosc broadbandow wymaga umowy i deklaracji na 6 - 12 miesiecy ze sie bedzie z niego korzystac... ja kiedys korzystalem z dial upa w Wanadoo (pakiet startowy lezal w Argosie)... placilem chyba 7 funtow miesiecznie za nielimitowany dostep przez modem i z uslugi mozna bylo zrezygnowac natychmiast...
Witam wszystkich. Mam pytanie czy ktos moze orientuje sie w
cenach polaczen przez modem do internetu. Za pare dni
wyjezdzam do pracy w Szkocji i rozmawialem z osoba ktora wynajmuje mi
mieszkanie i dostep do netu jest mozliwy tyle ze przez linie
telefoniczna, rozumie ze to tak jak w polsce czyli przez modem, czy
ktos mi moglby udzielic jakiekolwiek info, czy to sie oplaca, czy warto
i w ogole wszytsko.
Pozdro.