Do góry

Koniec podwojnego opodatkowania !!!!!!!!!!!!!

Temat zamknięty
Rafał
138
Rafał 138
17.06.2006, 09:59

Juz w lipcu premier i wicepremier maja podpisac z Wielka brytania nowa umowe o unikaniu podwojnego opodatkowania wiecej czytaj na: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33182,3399607.html

Ishi
28
Ishi 28
#117.06.2006, 12:32

No w koncu, mam nadzieje, ze nie beda juz krecic i to bedzie rzeczywicie podatek placony raz tu.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#217.06.2006, 12:39

W kazdym razie prawo nie dziala wstecz, wiec i tak nas moga capnac...

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#317.06.2006, 12:47

Na zapas bym się nie cieszył. Armia zawodowa też miała być dawno, jak i setki innych rzeczy. Podpiszą, wtedy będziemy klaskać. :-)

Profil nieaktywny
weeges
#417.06.2006, 12:56

Lech Adolf "Bonaparte" mysli ze w ten sopsob zdobedzie kolejne 2mln glosow wyborczych do wyborow samorzadowych.poczekmy do lipca....prawdopodobnie jest to kolejna juz nie kielbasa wyborcza ale kaszanka.niech podpisz ze te zasrana ustawe.i tak na niego swego glosu nie oddam.

stalinopole
92
#517.06.2006, 14:31

mysle ze tak szybko nie bedzie bo polski rzad z tak latwej kasy nie zrezygnuje!!!

multigad
1 275
multigad 1 275
#617.06.2006, 14:39

No proszę, przez tyle lat nikomu z komuszych rządów do głowy nie przyszło żeby tą dojną krowe ubić, tylko się zajmowali zwiększaniem podatków, a tu teraz zły lech odkręci komuszą ustawę?
Hihot historii

stalinopole
92
#717.06.2006, 14:43

kaczor musi miec na dzwiki!bo jego stara jest tak stara ze juz nie moze!moze zaklady zrobimy!

stalinopole
92
#817.06.2006, 14:43

kolege zlapali w ostatnim roku 12.000tys do zaplaty!!!!

Profil nieaktywny
vladi
#917.06.2006, 14:44

poczekamy zobaczymy... "czy wierzysz w slowa te... ja nie wierze w nie... czyz one prawdziwe sa... nie wierze im ku**** jak psom!"

Dariusz
1 623
Dariusz 1 623
#1017.06.2006, 15:26

to nie oni chcieli tylko unia zagrozila ... wiec sa szanse ze w koncu podpisza, ale i tak beda zwlekac tak dlugo jak sie da, albo wymysla ze kogos tam to nie dotyczy.Ustawa ustawa, a rozporzadzenie czy interpretacja urzedu skarbowego bedzie jeszcze inna.

rockandrolla
161
#1117.06.2006, 16:22

temat jest prosty jak Szkot bedzie pracowal w Polsce wowczas Szkocja nie interesuje sie jego dochodami i zasada musi obowiazowac w obie strony tagze Polskie przedstawiciele bezprawia niemaja juz nic do gadania;))

Kris
294
Kris 294
#1217.06.2006, 16:30

zobaczymy jak to bedzie. Dopoki nie ma podpisanej ustawy rozne rzeczy moga sie zdarzyc. Tak samo jak na studiach - dopoki nie masz wpisu w indeksie nie masz zaliczonego przedmiotu niezaleznie od tego jakie kraza plotki jaki to latwy mialby byc egzamin :))

Grzegorz
392
#1317.06.2006, 17:35

kjiem na wodzie pisane!!!!!!!!!

multigad
1 275
multigad 1 275
#1417.06.2006, 17:46

Glus; poproszę o jakiś link do tej informacji że to unia. Sprawdziłem gdzie się dalo. To plotka.
Unia wymusza tylko zwiększanie obciążeń.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis