ano ano !! 100 lat !! ;)
a niech nam zyje sto lat i jeden dzien dluzej:)
100 lat to za malo 150 by sie zdalo :)
hhehe Zielona a jak dalej szla ta przyspiewka weselna ?!?
nie pamietam dawno na zadnym nie bylam :P
a kto z nami nie wypije niech se pije sam:/
eeee to nie do tego... moze jakis spiewnik na necie? na pewno cosik jest tylko komu chce sie poszperac... kto juz zjadl i takie tam? bo ja wlasnie ide wiec ni mam czasu ho ho he ha ;)
jeszcze po kropelce, jeszcze po kropelce, puki wodka jest w butelce :P
sto lat:):):)
no zielona to juz lepiej ;) bravo ! a to sie nella87 ucieszy jak zobaczy ho hoooo, jak ja kiedys ;)p
teraz nela to powinna nam jakas flaszeczke postawic :)