Do góry

Nela87 wszystkiego naj naj naj :)

Temat zamknięty
Roman35
587
Roman35 587
17.06.2006, 13:38
Profil nieaktywny
vladi
#117.06.2006, 14:45

ano ano !! 100 lat !! ;)

demonwj
1 867
demonwj 1 867
#217.06.2006, 14:48

a niech nam zyje sto lat i jeden dzien dluzej:)

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#317.06.2006, 14:48

100 lat to za malo 150 by sie zdalo :)

Profil nieaktywny
vladi
#417.06.2006, 14:53

hhehe Zielona a jak dalej szla ta przyspiewka weselna ?!?

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#517.06.2006, 14:56

nie pamietam dawno na zadnym nie bylam :P

demonwj
1 867
demonwj 1 867
#617.06.2006, 14:56

a kto z nami nie wypije niech se pije sam:/

Profil nieaktywny
vladi
#717.06.2006, 15:05

eeee to nie do tego... moze jakis spiewnik na necie? na pewno cosik jest tylko komu chce sie poszperac... kto juz zjadl i takie tam? bo ja wlasnie ide wiec ni mam czasu ho ho he ha ;)

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#817.06.2006, 15:06

jeszcze po kropelce, jeszcze po kropelce, puki wodka jest w butelce :P

x_zielony
176
x_zielony 176
#917.06.2006, 15:09

sto lat:):):)

Profil nieaktywny
vladi
#1017.06.2006, 15:12

no zielona to juz lepiej ;) bravo !
 
a to sie nella87 ucieszy jak zobaczy ho hoooo, jak ja kiedys ;)p

Roman35
587
Roman35 587
#1117.06.2006, 15:39

teraz nela to powinna nam jakas flaszeczke postawic :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis