Do góry

Nie dla ACTA - cenurowanie internetu

Temat zamknięty
agamysia
171
agamysia 171
21.01.2012, 20:34

26 stycznia przedstawiciele polskiego rządu podpiszą ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement), niezwykle kontrowersyjną umowę międzynarodową, która wprowadzi drastyczne narzędzia służące ochronie własności intelektualnej i ograniczające wolności w sieci. Nie pozwól, aby na internet padł choć cień międzynarodowej cenzury!

podpisz petycje

http://www.petycjeonline.pl/petycja...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#51128.01.2012, 11:23

ojtam ojtam

trzeba funty szykować by słać na rebelie ;)

Trucker
138
Trucker 138
#51228.01.2012, 11:39

Płaci za rtv KAŻDY, kto żyje bo:
Oddycha,
Oddycha to je,
Je to popija,
Popija to głównie wodę,
Każdy napój nawet sok owocowy oparty jest na wodzie,

A poza tym oni tam wodę leją non stop.
Człowiek to 70-90% woda. Ci co długo siedzą przed telewizorem mają jej nawet ponad 100 % w mózu !!!

Trucker
138
Trucker 138
#51328.01.2012, 11:40

"mózgu"Przepraszam za pomyłke.

matcheek
532
matcheek 532
#51428.01.2012, 12:11

Kolejna relacja o protestach w sprawie ACTA. Zauwazmy, jak rozna od tej ktora zamiescilem wczesniej (#492)

zxz22
366
zxz22 366
#51528.01.2012, 12:38
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#51628.01.2012, 12:40

słodkie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#51728.01.2012, 12:46

hmmm, Polska kraj nie postępowy

agamysia
171
agamysia 171
#51828.01.2012, 13:21
Profil nieaktywny
Minstrel
#51928.01.2012, 13:32

Tak agusia twoja truskaweczka też :)

agamysia
171
agamysia 171
#52028.01.2012, 14:50

oj tam , chcialam coś wkleić, ale okazalo sie , ze poprostu jestem za ciemna na to i nie umiem :(

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#52128.01.2012, 14:51

nie jesteś za ciemna, no coś Ty :)
to powinno pomóc
http://imgur.com/

Profil nieaktywny
Minstrel
#52228.01.2012, 16:57

Agamysia pozwolisz że wkleję za ciebie?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#52328.01.2012, 17:11

UK podpisało ACTA, dlaczego jeszcze nie jesteście na ulicach hipokryci, tylko strzępicie klawiaturę na temat spraw, które Was nawet nie dotyczą, bo nawet tam nie mieszkacie.

matcheek
532
matcheek 532
#52428.01.2012, 17:16

Moze dlatego ze nie jestem Brytyjczykiem??
Czekam za żoną, aż skończy doktorat i wracamy do Polski. Dlatego właśnie protestuję, a UK moim domem nigdy nie było i nie będzie.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#52528.01.2012, 17:18

at 524
To po cholerę zawrasz głowę sprawami Polski innym ? W Polsce ACTA już wszystkie fora zamknęła ?

wagajestem
223
#52628.01.2012, 17:20

w UK nikt nic o tym nie mowi. Zwykli Brytyjczycy sie dowiaduja o problemie dopiero teraz kiedy tylu z nas pisze na facebooku i pokazuja np Warszawe w TV...
a spider znowu nie w humorze czy to juz taki sposob bycia? Zazdroscisz wiary i nadziei? :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#52728.01.2012, 17:22

at 526
Nie, nie lubię piperzenia po próżnicy. Niektórzy myślą, ze jak popłaczą i ponarzekają, to przyczynią się do naprawy i uratowania świata.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#52828.01.2012, 17:22

#522

co chcesz od spidera? oświecony jest a nikt się znim zgodzić nie chcę :P

wagajestem
223
#52928.01.2012, 17:26

czyli pesymista z natury jestes? Bo chyba nie bronisz ludziom miec nadziei i pier**** po proznicy?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#53028.01.2012, 17:28

at 528

Niestety większość na tym świecie to głupcy, więc nie oczekuję akceptacji z nikogo strony, tylko świętego spokoju, albo chociaż umiaru, który nie będzie tak rażąco eksponował hipokryzji.
Wtykanie kija w mrowisko sprawia, że niektórzy zaczynają myśleć zamiast bezmyślnie partycypowac w "instynkcie stadnym".

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#53128.01.2012, 17:31

at 529

A kto Ci nadzieje zabrał i na co oraz gdzie ? UK też Ci zabrało nadzieję, łap za transparent i spadaj na ulicę walczyć o tą swoją utraconą nadzieję, a nie siedzisz na dupie i płaczesz robiąc z siebie hipokrytę, chyba, że tak jak wszyscy tutaj przyszedłeś wziąć udział w masoweh histerii, bo "w kupie raźniej".

matcheek
532
matcheek 532
#53228.01.2012, 17:32

Respect spider. Ten argument juz padl wczesniej, ale z tych wszystkich agitatorow na emito ty Jeden przyjmujesz na siebie cala krytyke rzadu. To Ci sie chwali bo widze ze jestes wierny swoim pogladom, a nie jak choragiewka na wietrze. Jesli jednak chcesz na powaznie uczestniczyc w tym watku potrzebujesz wsparcia ;) Stara gwardia emito juz dawo schowala glowe w piasek, a Ty sam nie przekonasz w tym watku piszacych, ze w kraju dzieje sie cos dobrego. Jako ciekwostke dodam, ze byc moze ACTA nie zostana ratyfikowane. Tak wiec protest moze nie byl miazdzacy ale przyniosl pewne efekty.

wagajestem
223
#53328.01.2012, 17:34

jesli mowisz do mnie to zmien ton prosze.

Juz odpowiedziales kim jestes i gwarantuje Ci, ze sie w dyskusje z Toba nie wdam. Zycze spokoju o jaki prosisz ale z tym to lepiej idz pomedytuj( lub napij sie) niz wsadzaj kij w mrowisko.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#53428.01.2012, 17:34

"Respect spider. Ten argument juz padl wczesniej, ale z tych wszystkich agitatorow na emito ty Jeden przyjmujesz na siebie cala krytyke rzadu."
==============================================

Mam w dupie Polski rząd i nie jestem zwolennikiem ACTA, wkurwia mnie tylko ludzkie pierdolenie bez umiaru, zwłaszcza, że już po ptokach.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#53528.01.2012, 17:35

#530
albo chociaż umiaru, który nie będzie tak rażąco eksponował hipokryzji.
i nadal na emito zaglądasz? :P

co do reszty...

Profil nieaktywny
Minstrel
#53628.01.2012, 17:35
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#53728.01.2012, 17:36

at 533

Oprócz nadziej idź jeszcze poszukać rozumu, zebyś choć zrozumiał/a co to jest dyskusja, bo przynosisz ujmę wagom, którą ja też jestem :))

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#53828.01.2012, 17:37

at 535

A dlaczego mam nie zaglądać ? Dlaczego mam ustępować głupcom, już dość jest głupoty na świecie, dlatego wygląda jak wygląda :).

wagajestem
223
#53928.01.2012, 17:38

do tego chcialabym powiedziec, ze na avaaz - organizacja pozarzadowa prowadzona przez 9 osob (?!) - uzbierala ponad 793 tys podpisow pod tym tematem i zbieraja dalej.

To wlasnie ta organizacja walczy z problemami na calym swiecie i miedzy innymi rozpoczela walke z ACTA.
Slyszales afere Murdocha w UK? Zanim w TV zaczeto o tym pierdziec ta organizacja zbierala podpisy juz od ponad roku , zeby sie im sprzeciwstawic.
Ta sprawa nie dotyczy tylko polakow ale cala Europe i caly swiat.

Niestety ale teraz zeby dotrzec do ludzi potrzebny jest internet. Jesli grozisz ludziom zabranie jego-poniekad zabranie- to wszyscy sie byuntuja...NIkt nawet dupy nie ruszyl, zeby protestowac przeciwko cenom paliwa czy jedzenia, czy inflacji.... troche pomyslunku.

wagajestem
223
#54028.01.2012, 17:39

ja jestem waga a Ty moze i jestes WAGOM .

Pozdrawiam. WAGA

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis