Do góry

Nie dla ACTA - cenurowanie internetu

Temat zamknięty
agamysia
171
agamysia 171
21.01.2012, 20:34

26 stycznia przedstawiciele polskiego rządu podpiszą ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement), niezwykle kontrowersyjną umowę międzynarodową, która wprowadzi drastyczne narzędzia służące ochronie własności intelektualnej i ograniczające wolności w sieci. Nie pozwól, aby na internet padł choć cień międzynarodowej cenzury!

podpisz petycje

http://www.petycjeonline.pl/petycja...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#54128.01.2012, 17:40

at 539

No tak Polska znowu mesjaszem narodów, czyli jednak płaczem ratujecie świat - tak jak myślałem.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#54228.01.2012, 17:43

at 540

No to jak będzie w liczbie mnogiej, komu ? czemu ? - wagą czy wagom ? :)
Ja miewam problemy z polskim, ale ty masz jednak większe :)

wagajestem
223
#54328.01.2012, 17:44

hahahaha to prawda.
Wybacz zatem. Przyganial kociol garnkowi.

wagajestem
223
#54428.01.2012, 17:45

skoro juz se w morde dalismy to wrocimy do tematu:

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the...

polecam goraco tym, ktorzy jeszcze nie podpisali

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#54528.01.2012, 18:19

czyżby jeden z powodów dla których Ameryka tak usilnie wpiera całą inicjatywe (oczywiście nagle formalnie umywają ręce)

hahahahahahahahahahahahahaha!

no który kraj ich 'największym przyjacielem' ? hmmmmm....

Profil nieaktywny
Minstrel
#54628.01.2012, 18:37
Profil nieaktywny
Minstrel
#54728.01.2012, 18:42
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#54828.01.2012, 18:45

at 545

Jeszcze kilka takich wklejek i pomyślę, że jesteś przeciw ACTA tylko dlatego, abyś mógł bezkarnie kraść cudzą własność przez internet unikając odpowiedzialności z uwagi na brak zasięgu jurysdykcji właściwego sądu, tym bardziej, że nie odpowiedziałeś mi na pytania na temat tej wklejki w innym wątku.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#54928.01.2012, 19:04

ojtam ojtam bla bla buzi :P

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#55028.01.2012, 19:06

Czyli, że trafiłem.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#55128.01.2012, 19:18

jak gajowy jajami w płot :P

odpisałem w tamtym temacie, naprawdę nie czekam z wypiekami by Tobie odpisać :*

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#55228.01.2012, 19:19

*na twarzy wypiekami - szarlotki nie oddam :D

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#55328.01.2012, 19:29
agamysia
171
agamysia 171
#55428.01.2012, 19:45
agamysia
171
agamysia 171
#55528.01.2012, 19:51

jak juz ja poradzilam sobie z ta "ciezka sztuka " wklejenia tu obrazka , to i bez wolnego internetu damy rade :) ot , taki wątek optymistyczny w tym calym zamieszaniu ...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#55628.01.2012, 19:56
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#55728.01.2012, 20:03

A kto mi powie, dlaczego ACTA jest zła ?

Profil nieaktywny
Minstrel
#55828.01.2012, 20:06

nie zrozumiesz albo i tak zle zrozumiesz albo przeinaczysz, pytasz jakbyś siebie nie znał

Profil nieaktywny
Minstrel
#55928.01.2012, 20:07

pamietaj o usmiechu na koncu zdania

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#56028.01.2012, 20:08

spider72 #557
bo wyglada jak Buka :)

Profil nieaktywny
Minstrel
#56128.01.2012, 20:08

wtedy czujemy respekt przed ośmieszeniem się
:p

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#56228.01.2012, 20:09

Forumowym idiotom już dziękujemy, zwaszcza że odpowiedź nie jest na temat związany z pytaniem :).

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#56328.01.2012, 20:10

562 at Mistrel, master of emito idiots :)

Profil nieaktywny
zawszepolak
#56428.01.2012, 20:19

#557
ja ci odpowiem, bo otwiera furtke globalistom do ograniczania wolnosci, bo stawia prawa konsorcjow ponad konstytucjami narodowymi, wystarczy? a swoja droga dziwi mnie twoja poblazliwosc, przciez po teoretycznym odcieciu you tube stracisz cale zrodlo swojej wiedzy o swiecie :) skad bedziez czerpal takie farmazony jak "tworzenie zycia z materii nieozywionej" ktorymi raczyles emitowiczow :)

agamysia
171
agamysia 171
#56528.01.2012, 20:19

A Acta jest zła ... bo to poczatek wielkiej inwigilacji i kontroli pod pretekstem ochrony praw autorskich....Niedlugo bedziemy w necie miec same kontrolowane artykuly , wiadomosci, filmiki na you tube po cenzurze... Nie bedziemy w stanie dowiedziec sie prawdy i docierac do rzeczy , ktore rzady chca taic. Wolny internet to kopalnia wiedzy ... opieranie sie na roznych dowodach i budowanie swojej opinii.... Coz niedlugo podadza nam wszystko to , w co chca zebysmy wierzyli... Moim zdaniem , to dopiero poczatek calego zla....

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#56628.01.2012, 20:20

at 564
Tym co nie wiedzą o czym jest ACTA też dziękujemy za ich domysły :).

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#56728.01.2012, 20:21

at 565

Autorom teorii spiskowych też już dziękujemy :).

Jakieś sensowne odpowiedzi ?

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#56828.01.2012, 20:22

dlaczego ACTA jest zła ?

bo tworzy precedens

Profil nieaktywny
Minstrel
#56928.01.2012, 20:24

nie zrozumiesz albo i tak zle zrozumiesz albo przeinaczysz, pytasz jakbyś siebie nie znał

A Acta jest zła ... bo to poczatek wielkiej inwigilacji i kontroli pod pretekstem ochrony praw autorskich....Niedlugo bedziemy w necie miec same kontrolowane artykuly , wiadomosci, filmiki na you tube po cenzurze... Nie bedziemy w stanie dowiedziec sie prawdy i docierac do rzeczy , ktore rzady chca taic. Wolny internet to kopalnia wiedzy ... opieranie sie na roznych dowodach i budowanie swojej opinii.... Coz niedlugo podadza nam wszystko to , w co chca zebysmy wierzyli... Moim zdaniem , to dopiero poczatek calego zla....

Autorom teorii spiskowych też już dziękujemy :).

Jakieś sensowne odpowiedzi ?

Spodziewałas się sensownej odpowiedzi??

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#57028.01.2012, 20:25

at 568
Ciebie nie pytam, tylko tych co najgłośniej krzyczą i wklejają obrazki o darmowym ściąganiu pornoli :)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis