skoro juz se w morde dalismy to wrocimy do tematu:
http://www.avaaz.org/en/eu_save_the...
polecam goraco tym, ktorzy jeszcze nie podpisali
at 545
Jeszcze kilka takich wklejek i pomyślę, że jesteś przeciw ACTA tylko dlatego, abyś mógł bezkarnie kraść cudzą własność przez internet unikając odpowiedzialności z uwagi na brak zasięgu jurysdykcji właściwego sądu, tym bardziej, że nie odpowiedziałeś mi na pytania na temat tej wklejki w innym wątku.
#557
ja ci odpowiem, bo otwiera furtke globalistom do ograniczania wolnosci, bo stawia prawa konsorcjow ponad konstytucjami narodowymi, wystarczy? a swoja droga dziwi mnie twoja poblazliwosc, przciez po teoretycznym odcieciu you tube stracisz cale zrodlo swojej wiedzy o swiecie :) skad bedziez czerpal takie farmazony jak "tworzenie zycia z materii nieozywionej" ktorymi raczyles emitowiczow :)
A Acta jest zła ... bo to poczatek wielkiej inwigilacji i kontroli pod pretekstem ochrony praw autorskich....Niedlugo bedziemy w necie miec same kontrolowane artykuly , wiadomosci, filmiki na you tube po cenzurze... Nie bedziemy w stanie dowiedziec sie prawdy i docierac do rzeczy , ktore rzady chca taic. Wolny internet to kopalnia wiedzy ... opieranie sie na roznych dowodach i budowanie swojej opinii.... Coz niedlugo podadza nam wszystko to , w co chca zebysmy wierzyli... Moim zdaniem , to dopiero poczatek calego zla....
nie zrozumiesz albo i tak zle zrozumiesz albo przeinaczysz, pytasz jakbyś siebie nie znał
A Acta jest zła ... bo to poczatek wielkiej inwigilacji i kontroli pod pretekstem ochrony praw autorskich....Niedlugo bedziemy w necie miec same kontrolowane artykuly , wiadomosci, filmiki na you tube po cenzurze... Nie bedziemy w stanie dowiedziec sie prawdy i docierac do rzeczy , ktore rzady chca taic. Wolny internet to kopalnia wiedzy ... opieranie sie na roznych dowodach i budowanie swojej opinii.... Coz niedlugo podadza nam wszystko to , w co chca zebysmy wierzyli... Moim zdaniem , to dopiero poczatek calego zla....
Autorom teorii spiskowych też już dziękujemy :).
Jakieś sensowne odpowiedzi ?
Spodziewałas się sensownej odpowiedzi??
26 stycznia przedstawiciele polskiego rządu podpiszą ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement), niezwykle kontrowersyjną umowę międzynarodową, która wprowadzi drastyczne narzędzia służące ochronie własności intelektualnej i ograniczające wolności w sieci. Nie pozwól, aby na internet padł choć cień międzynarodowej cenzury!
podpisz petycje
http://www.petycjeonline.pl/petycja...