Do góry

piatek wieczor...

Temat zamknięty
gvalshca
1 316
gvalshca 1 316
04.04.2008, 18:41

piatek wieczor, a wy/my/ja siedzimy przy kompie...

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#104.04.2008, 18:43

Ja z doskoku:)

mi
542
mi 542
#204.04.2008, 18:43

tak zapowiada się piękny wieczór

mi
542
mi 542
#304.04.2008, 18:43

a ja z pracy, ale zaraz wychodzę :)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#404.04.2008, 18:44

piekny wieczor - ja w pracy bede, no nic ale weekend sie zaczyna

Profil nieaktywny
kibel
#504.04.2008, 18:46

nie ma jak romantyczny wieczor z flaszka i monitorem , zaraz chyba odkrece :)

Jezabel
6 932
Jezabel 6 932
#604.04.2008, 18:53

Dzis macie wieczór bez Jezabel ... Łoś zaraz po mnie wpada..... bawcie sie dobrze

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#704.04.2008, 18:55

Ty tez;)

FacePlant
16 223
FacePlant 16 223
#804.04.2008, 18:57

kibel,  chodz  do mnie,  trzeba  mi zamontować  licznik ;) do roweru:):P:P:P

elastyczny.jozef
5 797
#904.04.2008, 19:02

Obiecanki macanki.

art
1 356
art 1 356
#1004.04.2008, 19:05

wszyscy moi znajomi w pracy... 

art
1 356
art 1 356
#1104.04.2008, 19:06

nie ma z kim sie napic.......

mi
542
mi 542
#1204.04.2008, 19:07

gdzie jest ten polski pub, ja nigdy jeszcze tam nie byłem, nie utrzymuję zbyt dużo kontaktów z narodem?

mi
542
mi 542
#1304.04.2008, 19:08

może bym się wybrał. Ktoś wie?

mi
542
mi 542
#1404.04.2008, 19:11

a w Edynburgu- mam na myśli

Dżej. eR
233
Dżej. eR 233
#1504.04.2008, 19:23

widze ze tez was czeka wieczorek przy komputerze;) 

Profil nieaktywny
kibel
#1604.04.2008, 19:25

bugi81, ostatnio przyszedlem narty zobaczyc i ich nie pokazalas ;)

art
1 356
art 1 356
#1804.04.2008, 19:29

arkadia :P 

bestseller
4 178
bestseller 4 178
#1904.04.2008, 19:32

tez bym sie wybral do polskiej knajpy ale po co skoro wypic nic nie mozna bo dojechac autem trzeba... po wyjsciu z knajpy moge miec problemy ze zlokalizowaniem pojazdu nie mowiac o prowadzeniu:(((

mi
542
mi 542
#2004.04.2008, 19:32

ok dzięki. nawet kojarzę to miejsce. przejdę się tam dzisiaj, nie wygląda najgorzej. Dzięki

Profil nieaktywny
kibel
#2104.04.2008, 20:14

zdrowko !, a bo co innego pozostalo

FacePlant
16 223
FacePlant 16 223
#2204.04.2008, 20:17

poradzilam sobie  bez  Ciebie  kibel,  i dzieki Tobie  znow  w  mej glowie  kwitnie  mysl,  ze  faceci sa  w  zyciu definitywnie  zbędni:)

Profil nieaktywny
kibel
#2304.04.2008, 20:32

bugi81, bo faceci są konkretni, jak jestem zapraszany do montazu licznika, to chce Ci zrobic rower, a Ty wogole nie przygotowana, w bieliznie po domu smigasz i drinkami mnie czestujesz. Normalnie nie kumam

FacePlant
16 223
FacePlant 16 223
#2404.04.2008, 20:34

i sztuczka  rodem z  julinka,  zimne  piwo na  gorących cyckach?;) znow  odpływasz:) Ty ,  Ty ,  Ty ...kobieciarzu jeden;(...<w płacz for  siurness>

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#2504.04.2008, 20:35

ja cierpię

sgeezus
3 116
sgeezus 3 116
#2704.04.2008, 21:27

<ziew>

Aniutka
48
Aniutka 48
#2804.04.2008, 21:35

no to zdrówko szanowne panie i panowie:) dobre hiszpańskie winko nie jest złe:)

Profil nieaktywny
kibel
#2904.04.2008, 21:37

salsa jeszcze lepsza, tanczymy ?

Aniutka
48
Aniutka 48
#3004.04.2008, 21:39

ja bardzo chętnie, ale partnera potrzebuję

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis