tez bym sie wybral do polskiej knajpy ale po co skoro wypic nic nie mozna bo dojechac autem trzeba... po wyjsciu z knajpy moge miec problemy ze zlokalizowaniem pojazdu nie mowiac o prowadzeniu:(((
bugi81, bo faceci są konkretni, jak jestem zapraszany do montazu licznika, to chce Ci zrobic rower, a Ty wogole nie przygotowana, w bieliznie po domu smigasz i drinkami mnie czestujesz. Normalnie nie kumam
piatek wieczor, a wy/my/ja siedzimy przy kompie...