Do góry

Pisowski spam

Temat zamknięty
MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
14.05.2012, 19:40

Czy niedaloby rady jakos filtrowac tego pisowskiego syfu na tym forum ? Co czlowiek nie wejdzie to albo smolensk albo zdrada albo komuchy zdrajcy blablablablabla

Czy jest mozliwe zeby dyskusja ogolna byla na tematy emigracji zycia w Szkocji i tego co z tym zwiazane A NIE NAMOLNEJ CODZIENNEJ PROPAGANDY ZWOLENNIKOW PIS MASTURBUJACYCH SIE OD DWOCH LAT TEMATEM BRZOZY I SKRZYDLA ?!

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#3115.05.2012, 12:31

zartowalem
#27 | Dziś - 10:10

znalazl sie patriota:)co w edynburgu robisz,czemu nie wracasz do polski walczyc z systemem?

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#3215.05.2012, 12:41

to sa tacy patrioci na odlegosc - za Polske by w ogien skoczyl i zawsze bedzie Polakiem itd itp - .... ale na chwile obecna za granica zyje,zarabiam,dzieci do szkoly wysylam i posluguje sie obcym jezykiem i to wszystko z wlasnego wyboru !

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#3315.05.2012, 12:49
Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#3415.05.2012, 12:50

a raczej bezpanstwowcy bo przeciez IV RP na mapach europy juz nie ma

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#3515.05.2012, 12:51

A to do czego bylo rumpel?

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#3615.05.2012, 12:52

Choc w zasadzie milo mi sie zrobilo, skoro ktos mnie uwaza za patriote za stwierdzenie ze Marcus to dno :)

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#3715.05.2012, 12:53

najwieksza tragedia smolenska bylo to ze teraz normalni ludzie beda musiec wysluchiwac o tym do konca swojego zycia a tak to kaczynski wybory w 2010 by przegral i popadl w zapomnienie jak walesa i czasami by tylko go pokazali w tv traw jak sie osmiesza wypominajac niemcom II wojne swiatowa

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#3815.05.2012, 12:54

#36

gwoli ścisłości. uzyles okreslenia "smieciarz"

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#3915.05.2012, 12:56

zartowalem
#36 | Dziś - 12:52

z ciebie taki sam patriota jak z onieznajomego!

matcheek
532
matcheek 532
#4015.05.2012, 12:57

Po raz pierwszy na emito daję minusa, nie tyle autorowi co wszystkim tym, którzy uważają,że wprowadzanie cenzury to dobry pomysł. Na brak argumentów do dyskusji, kasowanie wątków nie jest dobrym rozwiązaniem.
Trzeba rozumieć czym jest pluralizm i swoboda wypowiedzi.
Każdy pisze o czym chce. Każdy czyta co chce, niekoniecznie tylko to, co łechce własną próżność.
Zamykanie ust poprzez usuwanie wątków, tylko dlatego, że tematy poruszają istotne kwestie społeczne, zawsze będzie świadczyć o intelektualnym kalectwie.

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#4115.05.2012, 12:57

zartowalem

z ciebie taki patriota jak ze mnie fordanser:)

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#4215.05.2012, 12:59

matchek, jakim cudem minus ma sie do tego, co napisales pozniej?

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#4315.05.2012, 13:01

przeczysz sobie w jednym wpisie i chcesz dyskutowac:)
dojdz z soba do ladu i potem wyjdz do ludzi.

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#4415.05.2012, 13:18

śmierdzi to coś tak jak POO :)

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#4515.05.2012, 13:19

oblej to

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#4615.05.2012, 13:20

Zamykanie ust poprzez usuwanie wątków, tylko dlatego, że tematy poruszają istotne kwestie społeczne, zawsze będzie świadczyć o intelektualnym kalectwie.

matcheek, problem w tym, że wklejanie 14 razy tego samego tekstu dla samego wklejania świadczy co najwyżej o kalectwie umysłowym autora.

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#4715.05.2012, 13:23

Garbus, to rumpel pisal zem patryjota. Ja sam sie godnosciami nie obwieszam.

matcheek
532
matcheek 532
#4815.05.2012, 13:23

@43
Napisz od rzeczy gdzie widzisz problem, czy sprzecznosc jak to ujales. Moj przekaz jest jasny: albo przyznajemy ze emito jest przybudowka partyjna i piszemy laurki wladzy albo wchodzimy w dyskusje na argumenty.

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#4915.05.2012, 13:28

# 46

a gdzie jest mój temat o najnowszej książce J.R. Nowaka "Żydzi przeciw Żydom"?

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#5015.05.2012, 13:29

matchek, wy sie nadajecie tylko do zakladow zamknietych. z szajbusami sie nie dyskutuje. zrozum to.

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#5115.05.2012, 13:32

#50
to samo twierdzili twoi idole - hitler i stalin :)

Lilu123
276
Lilu123 276
#5215.05.2012, 13:34

No moim zdaniem to o hitlerze najwięcej wie prezes zwłaszcza o jego marzeniach

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#5315.05.2012, 13:37
Lilu123
276
Lilu123 276
#5415.05.2012, 13:38

bardzo ładne zdjęcie

Lilu123
276
Lilu123 276
#5515.05.2012, 13:41

masz tam więcej takich w swojej bajce?

matcheek
532
matcheek 532
#5615.05.2012, 13:42

Jacy "wy". Kto to jest "wy"??
Proste pytanie zadalem, w odpowiedzi dostalem bluzgi, z niewiadomych powodow w liczbie mnogiej.
Błagam, napisz kilka zadań. Werbalizuj. Rowiń swoją myśl z poprzedniego postu, bo naprawde chce objaśnic wszystkim dlaczego unikanie dyskusji, kasowanie wątkow, zawsze bedzie obnażaniem nędzy intelektualnej.

Nieznamir
17 070
Nieznamir 17 070
#5715.05.2012, 13:44

wy, szajbusy. przeciez widac po wpisach, kto ma problem z łokciem. zdecydowanie, to amatorska diagnoza, ale obiektywna.

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#5815.05.2012, 13:48

@matcheek, kiedy ostatnio sprawdzałem, Emito należało wciąż do prywatnej firmy zarejestrowanej w UK. Jeśli uznamy, że to nie jest miejsce na spam polityczny, możesz sobie choćby pisać odwołania do strassburga, i co zrobisz?

Profil nieaktywny
Bartlomiej24
#5915.05.2012, 13:53

więc napiszcie od razu, że emito jest tubą propagandową POO i wszystko będzie jasne. Ten kogo nie interesuje prorządowa propaganda POO nie będzie tu zaglądał. Dlaczego tego nie zrobicie?

Profil nieaktywny
rumpelstiltskin
#6015.05.2012, 13:57

ale by bylo fajnie.radnor bardzo prosze:).wyobrazacie sobie codziennie wchodzic na emito i nie musiec wysluchiwac o smolensku.raj na ziemi

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis