To napisz ladny przewodnik i podeslij do mnie - zamieszcze na SzkocjaFAQ. Przynajmniej wszyscy beda mieli pozytek, nie tylko jednostki....
mam lepszy pomysl - wlasnie skonczylem robic plik ekselowki ktory sam oblicza kwote - wystarczy podac tylko income i tax zaplacony - potrzebyje tylko info gdzie moge go umiescic - jakis latwy w obsludze file hosting podajcie - wkleje go tam i dam linka i problem sie skonczy.
Aha narazie zrobilem tylko standardowozakladajac ze zadko kto ma przychody ponizej 37k ale jak trzeba bedzie to zupdatuje - jezeli cos by nie gralo dajcie znac ale zrobilem probe i powinno byc tip top
jezeli ktos nie wie jak sie rozliczyc niech pisze ma maila - [email protected] odpowiem na zapytanie na nastepny dzien - oblicze podatek - za free nudze sie w pracy - bede mial zajecie
pozdro