Do góry

PODATKI

Temat zamknięty
Maynard
473
Maynard 473
07.06.2006, 16:59

jezeli ktos nie wie jak sie rozliczyc niech pisze ma maila - [email protected]  odpowiem na zapytanie na nastepny dzien - oblicze podatek - za free nudze sie w pracy - bede mial zajecie


 


pozdro

dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
#107.06.2006, 17:12

To napisz ladny przewodnik i podeslij do mnie - zamieszcze na SzkocjaFAQ. Przynajmniej wszyscy beda mieli pozytek, nie tylko jednostki....

Maynard
473
Maynard 473
#208.06.2006, 09:55

mam lepszy pomysl - wlasnie skonczylem robic plik ekselowki ktory sam oblicza kwote - wystarczy podac tylko income i tax zaplacony - potrzebyje tylko info gdzie moge go umiescic - jakis latwy w obsludze file hosting podajcie - wkleje go tam i dam linka i problem sie skonczy.
Aha narazie zrobilem tylko standardowozakladajac ze zadko kto ma przychody ponizej 37k ale jak trzeba bedzie to zupdatuje - jezeli cos by nie gralo dajcie znac ale zrobilem probe i powinno byc tip top

dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
#308.06.2006, 09:57

meynard, odezwij sie na emaila prosze. Adres masz w profilu.

Maynard
473
Maynard 473
#408.06.2006, 10:08

ok zaraz - musze cos teraz w pracy zrobic - za jakies 10 minut  do Ciebie napisze

Maynard
473
Maynard 473
#508.06.2006, 10:11

czekaj moze Ty napisz do mnie  - zapytasz o co chcesz - [email protected]

Profil nieaktywny
gemini
#608.06.2006, 10:13

no umiesc ten plik gdzies zeby mozna bylo z niego korzystac, pliiis:) domyslam sie, ze chodzi o podatek, kt teoretycznie powinno sie zaplacic w Pl US, tak?

Maynard
473
Maynard 473
#708.06.2006, 10:18

nie chodzi o podatek ktory mozesz oderac tutaj - a polski w sumie tez moge zrobic - drugi plik :)
ale troche zajmie bo wlasnie mnie zatakowano praca :)

Maynard
473
Maynard 473
#808.06.2006, 10:23

notfound powinno zaraz byc - przetestuj go jeszcze jak chcesz
ale na moje dziala - chyba zadnej gafy nie zrobilem

Maynard
473
Maynard 473
#908.06.2006, 10:24

dobra tea time - jak cos wracam za 30 minut

dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
#1008.06.2006, 10:43

Hm, cos nic sie nie chce pojawic... Sprawdzisz adres? Pozamieniales odpowiednio ()?

Maynard
473
Maynard 473
#1108.06.2006, 10:45

ja Ci odpwiedzialem wiec nie musialem atow zamieniac na malpy i dotow na kropki ^^

Maynard
473
Maynard 473
#1208.06.2006, 10:46

chyba ze to nie Ty do mnie napisales ^^

dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
#1308.06.2006, 10:47

Ano, nie ja. :) Ale juz pisze.

Tomek
172
Tomek 172
#1408.06.2006, 10:51

to bylem ja. tylko cos nie moge wejsc na ftpa, co by to udostepnic. chyba cos siadlo, wrrrrr

Maynard
473
Maynard 473
#1508.06.2006, 10:54

a plik sprawdziles? dziala u Ciebie - oblicza dobrze?

Maynard
473
Maynard 473
#1608.06.2006, 10:58
Tomek
172
Tomek 172
#1708.06.2006, 10:59

nie mam pojecia. o zwrot jeszcze sie w tym roku nie staralem. a tylko w ten sposob bylbym w stanie stwierdzic czy dobrze czy zle. na pewno cis liczy hehe

dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
#1808.06.2006, 11:01

Mam, dzieki bardzo. :) Wieczorkiem upublicznie, albo nawet zrobie stronke do liczenia, opierajac sie tak troche na Twoim arkuszu.... ;)

Maynard
473
Maynard 473
#1908.06.2006, 11:02

kurde nie mam ty swoich danych bym sprawdzil - ale tak jak sam sobie obliczylem tak mi wyliczyla gosciowa w IR wiec powinno byc ok - ponizej 37k oczywiscie - zaraz zupdatuje plik tez na ponad 37 a co tam :) i tak na necie nic ciekawego nie ma :/

dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
#2008.06.2006, 11:04

Pomysl lepiej nad ta opisowka... :>

dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
#2108.06.2006, 11:05

No bo wiesz, slawa i te sprawy... Gwarantowane! :)

Maynard
473
Maynard 473
#2208.06.2006, 11:06

sorry 32k nie 37 :P

Maynard
473
Maynard 473
#2308.06.2006, 11:07

e tam slawny juz jestem :P i

Maynard
473
Maynard 473
#2408.06.2006, 11:11

wysle ci zaraz poprawiony znaczy taki co liczy tez podatek 40%

Maynard
473
Maynard 473
#2508.06.2006, 11:18

tzn za jakis cza bo znowu zajety jestem :P

Tomek
172
Tomek 172
#2608.06.2006, 11:27

ciekawe komu sie to przyda. na pewno nie mi hehe. no chyba ze sie wreszcie wezme za siebie i zmienie prace.

Maynard
473
Maynard 473
#2708.06.2006, 11:45

musze znalezc blad w formule :)
=IF(I10<2090,I10*10/100,IF(J10>32400.99,SUM((J10-32401)*40/100+SUM((32400.99*22/100)+2090/10),SUM((J10*22/100)+2090/10))))

Maynard
473
Maynard 473
#2808.06.2006, 11:48

any ideas :)

dar Jahwe
443
dar Jahwe 443
#2908.06.2006, 11:49

A jakiego rodzaju blad?

Maynard
473
Maynard 473
#3008.06.2006, 11:51

blad ze zla kwota wychodzi :) oe skladniowy - tzn moze byc skladniowy i dlatego jest blad ale to nic powaznego - cos mi umknelo pracuje nad tym :)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis