Do góry

Powiedz TO pierwszy.

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Admin grupy
hm.Czuwaczek
19.08.2010, 01:45

Ja to bym chciał, żeby kto pierwszy wstanie to powiedział: CZUWAJ!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1218117.11.2011, 19:11

Czuwaj wieczorowo :0)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1218217.11.2011, 20:35

Fruwaj!

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1218317.11.2011, 20:35

Czuwaj! mialo byc...

Profil nieaktywny
srup
#1218417.11.2011, 20:55

gupi cip

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#1218517.11.2011, 21:26

szczuwaj, cieplo i pizdzi.

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#1218617.11.2011, 21:28

i pada
pelnia szczescia :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#1218717.11.2011, 21:31

u naSZ nie pada. :)

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#1218817.11.2011, 21:44

zacznie
taka... cyrkulacja

zwyczajna_ja
1 985 1
zwyczajna_ja 1 985 1
#1218917.11.2011, 22:17

U nas pada, ale pewnie to nikogo nie interesuje uje uje uje. I takie echo mam. ;)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1219017.11.2011, 22:39

napi***ala grubo :-/

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#1219117.11.2011, 22:40

i dobrze
termometr sie synergicznie podniosl
na 13 :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#1219217.11.2011, 23:09

u nas wciaz sucho. :)

gerg
6 188
gerg 6 188
#1219317.11.2011, 23:14

Ale pizdzi.

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#1219417.11.2011, 23:30

pizdzi. :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1219517.11.2011, 23:40
wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#1219618.11.2011, 01:35

brej. sija sun. :)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1219718.11.2011, 06:02

Dzisiaj jestem pierwsza:)))
Witam się z Państwem:)))
Czuwaj radośnie:)))))

gerg
6 188
gerg 6 188
#1219818.11.2011, 08:25

viola wstałas o 6 ranoo zeby byc pierwsza?Czuwaj!!!

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#1219918.11.2011, 08:27

czuwaj

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1220018.11.2011, 09:02

Image and video hosting by TinyPic

czuwaj

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1220118.11.2011, 09:03
Tak_to_ja
13 135
Tak_to_ja 13 135
#1220218.11.2011, 09:22

Czuwaj!

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#1220318.11.2011, 10:12

szczuwaj. szarzyzna jakowas za oknem. ;/

ArekWis
6 122
ArekWis 6 122
#1220418.11.2011, 10:15

Czuwaj
A ja jakbym mial wolny weekend to spedzilbym go tak.

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#1220518.11.2011, 10:24

wklej jeszcze raz, bo nic nie widac.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1220618.11.2011, 10:25

Czuwaj, pogoda do dupy :/

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1220718.11.2011, 10:36

Madziutek
#12206 | Dziś - 10:25

Czuwaj, pogoda do dupy :/

A mówiłem kupuj gupia babo wyngiel z centrali, jak był po 870 za tone :I

Profil nieaktywny
wujek34
#1220818.11.2011, 10:39

to ja dzien dobry i puszcze piosenke

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1220918.11.2011, 10:45

Dzień zaczynamy od poroNNej gimnastyki:


http://p2.kciuk.pl/p2.kciuk.pl/24b4...

Czuwaj!!!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1221018.11.2011, 10:50

Jak będziesz puszczał bąka, to patrz oby nie z przebiciem.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis