Ja to bym chciał, żeby kto pierwszy wstanie to powiedział: CZUWAJ!
Czuwaj wieczorowo :0)
Fruwaj!
Czuwaj! mialo byc...
gupi cip
szczuwaj, cieplo i pizdzi.
i pada pelnia szczescia :)
u naSZ nie pada. :)
zacznie taka... cyrkulacja
U nas pada, ale pewnie to nikogo nie interesuje uje uje uje. I takie echo mam. ;)
napi***ala grubo :-/
i dobrze termometr sie synergicznie podniosl na 13 :)
u nas wciaz sucho. :)
Ale pizdzi.
pizdzi. :)
brej. sija sun. :)
Dzisiaj jestem pierwsza:))) Witam się z Państwem:))) Czuwaj radośnie:)))))
viola wstałas o 6 ranoo zeby byc pierwsza?Czuwaj!!!
czuwaj
Czuwaj!
szczuwaj. szarzyzna jakowas za oknem. ;/
Czuwaj A ja jakbym mial wolny weekend to spedzilbym go tak.
wklej jeszcze raz, bo nic nie widac.
Czuwaj, pogoda do dupy :/
Madziutek #12206 | Dziś - 10:25
A mówiłem kupuj gupia babo wyngiel z centrali, jak był po 870 za tone :I
to ja dzien dobry i puszcze piosenke
Dzień zaczynamy od poroNNej gimnastyki:
http://p2.kciuk.pl/p2.kciuk.pl/24b4...
Czuwaj!!!
Jak będziesz puszczał bąka, to patrz oby nie z przebiciem.
Ja to bym chciał, żeby kto pierwszy wstanie to powiedział: CZUWAJ!