Do góry

PROWOKATOROM

Temat zamknięty
MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
04.04.2008, 18:41

mowimy NIE

mopell
1 348
mopell 1 348
#104.04.2008, 18:43

ja mowie TAK

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#204.04.2008, 18:45

ja mam na mysli robaka...

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#304.04.2008, 18:46

A ja pozdrawiam nieudacznikow:)

mala_miii
111
mala_miii 111
#404.04.2008, 18:47

chandlowiec wiesniaku gdzie jestes pozdrowienia sa dla ciebie

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#504.04.2008, 18:49

o audycja pozdrowien:)babciu-kocham Cie!

elastyczny.jozef
5 797
#604.04.2008, 18:51

Prowokatorce Poluszce mowimy zdecydowane NIE.

Profil nieaktywny
kibel
#704.04.2008, 18:52

a ja mam wszystko w dupie

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#804.04.2008, 18:56

oj jozio pokochal bys lepiej dzieci

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#904.04.2008, 18:57
poluszka
Wpisów: 724
Dziś - 18:56
oj jozio pokochal bys lepiej dzieci
Zgłoś do moderacji

i wez sobie to do serca:)

elastyczny.jozef
5 797
#1004.04.2008, 18:58

Kocham jedno. Wystarczy.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1104.04.2008, 18:59

jakis czas  temu mowiles ze nienawidzisz dzieci to jak to  z toba wkoncu jest?przyznaj no sie

elastyczny.jozef
5 797
#1204.04.2008, 19:00

Gdzie ja napisalem, ze nienawidze dzieci?

FacePlant
16 223
FacePlant 16 223
#1304.04.2008, 19:00
kibel
Wpisów: 2702
Dziś - 18:52
a ja mam wszystko w dupie

prowokator;) taki grzeczniusi;)

FacePlant
16 223
FacePlant 16 223
#1404.04.2008, 19:01

moze  cytowal Mensona: smells  like  a  kids:)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1504.04.2008, 19:01

w temacie "bardzo chetnie"

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#1604.04.2008, 19:01

Eee tam. Po prostu wstrzymuje sie od glosu:)

elastyczny.jozef
5 797
#1704.04.2008, 19:04

Poluszka. Naucz sie czytac. Napisalem, ze nienawidze bawic sie z dziecmi, a nie ze nienawidze dzieci. To roznica.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#1804.04.2008, 19:05

a to musze przeprosic nie doczytalam . no chyba mnie za to nie zlinczujesz?:)

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#1904.04.2008, 19:05

poluszka no! to roznica:D

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#2004.04.2008, 19:06

blagaj o przebaczenie;p

elastyczny.jozef
5 797
#2104.04.2008, 19:07

Na kolana.

elastyczny.jozef
5 797
#2204.04.2008, 19:07
no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#2304.04.2008, 19:07

o wymyslil!;pniby z jakiej racji?

elastyczny.jozef
5 797
#2404.04.2008, 19:08

Do kompletu.

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#2504.04.2008, 19:11

do kompletu to mozesz rzucic poluszke na te taczki jesli taka Twoja wola:Dpoluszka, kcesz?;p

elastyczny.jozef
5 797
#2604.04.2008, 19:11

Ty nie spekuluj z tymi taczkami, bo Ty czasu nie masz.

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#2704.04.2008, 19:12

ale 26 kwietnia bede miec

elastyczny.jozef
5 797
#2804.04.2008, 19:12

Za pozno.

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#2904.04.2008, 19:14

dlaczego za pozno

elastyczny.jozef
5 797
#3004.04.2008, 19:19

Bo mnie juz nie bedzie w Szkocji.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis