mowimy NIE
ja mowie TAK
ja mam na mysli robaka...
A ja pozdrawiam nieudacznikow:)
chandlowiec wiesniaku gdzie jestes pozdrowienia sa dla ciebie
o audycja pozdrowien:)babciu-kocham Cie!
Prowokatorce Poluszce mowimy zdecydowane NIE.
a ja mam wszystko w dupie
oj jozio pokochal bys lepiej dzieci
i wez sobie to do serca:)
Kocham jedno. Wystarczy.
jakis czas temu mowiles ze nienawidzisz dzieci to jak to z toba wkoncu jest?przyznaj no sie
Gdzie ja napisalem, ze nienawidze dzieci?
prowokator;) taki grzeczniusi;)
moze cytowal Mensona: smells like a kids:)
w temacie "bardzo chetnie"
Eee tam. Po prostu wstrzymuje sie od glosu:)
Poluszka. Naucz sie czytac. Napisalem, ze nienawidze bawic sie z dziecmi, a nie ze nienawidze dzieci. To roznica.
a to musze przeprosic nie doczytalam . no chyba mnie za to nie zlinczujesz?:)
poluszka no! to roznica:D
blagaj o przebaczenie;p
Na kolana.
no_i_git, Ty tez.
o wymyslil!;pniby z jakiej racji?
Do kompletu.
do kompletu to mozesz rzucic poluszke na te taczki jesli taka Twoja wola:Dpoluszka, kcesz?;p
Ty nie spekuluj z tymi taczkami, bo Ty czasu nie masz.
ale 26 kwietnia bede miec
Za pozno.
dlaczego za pozno
Bo mnie juz nie bedzie w Szkocji.
mowimy NIE