Niedługo poddam się szczepieniu na covid, orientujecie się czy już po będę mogła chodzić bez maski?
*ptaszki?
patalaszki :)
sisiek ja zmykam do spania, Tobie zycze milych snow...i do zas przyjacielu :)
siusiek*
Ymmm... Wiesz, że jesteś moją gwiazdą? :)
wiem ..a TY moim siuskiem :)
Nie nie, "mój kochanku najdroższy" jedynie możesz napisać :/
Ewentualnie "mój pitolku" :|
ok... moj najdrozszy siusku , kocham Cie miloscia szalona...ale to moj by sie oddalic :)
ale to moj czas ...mialo byc
ale wiesz co, bylam z maya na dworze i taki mroz , ze masakra
no my zawsze razem :)
Och, przytuliłbym Cię żeby Ci było ciepło :)
mi jest cieplo...mam dmuchawke a maya pod kocem lezy :)
slonce ...dobranoc caluje mocno:) i spadam do wyrka
Nie, no fajnie tu macie...
Wiemy :)
No i srup jest wolny. Też coś tam umie. Niespecjalnie, ale napalony strasznie ;)
Oby była :)
Tak mnie coś na ABBA wzięło o poranku :|
Niedługo poddam się szczepieniu na covid, orientujecie się czy już po będę mogła chodzić bez maski?