Do góry

czy ktos juz...?

Temat zamknięty
Jaca
714
Jaca 714
13.09.2009, 20:03

http://www.autoscout24.pl/ na tej stronie kupowal autko? Znalazlem tam ciekawa oferte ktora bym wykozystal ale najpierw obczajam co i jak bo spotkalem sie w sieci z masa negatywnych opini(oszusci b.duzo) jak i pozytywnych o tej www...
Mialem ostatnio doswiadczenie z pewnym osobnikiem ktory sprzedawal Mietka LHD w calkiem dobrej cenie,auto owe w londynie garazuje a wlasciciel jak mi pisal jest we wloszech bo sam jest wlochem i przeniosl jak mowi biznes do itali i tylko mu te auto juz w UK pozostalo...po kilku mailach stwierdzilem ze cos jest nie tak pozniej trafilem na strone gdzie sa ujawnieni OSZUSCI tego typu opisywani i sytuacje w jakich ich nakryto i wiecie co...normalnie kopie maili jak wysylane do mnie znalazlem TAM wlasnie!

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis