wybieram sie niedlugo na wakacje do Szkocji i jak zaczelam przegladac rozne stronki, to przyszedl mi do glowy pomysl, zeby zrobic sobie za granica doktorat :) Tylko pytanie, jak z mozliwoscia znalezienia pracy w zawodzie? Mam polski dyplom ale z akredytacja RIBA jako równy RIBA Part 2 czyli architekt bez uprawnien i jak juz bym wyjechala studiowac, to wolalabym prace zgodnie z wyksztalceniem :)
Angielski znam bardzo dobrze - CEA i skonczone liceum w klasie z wykladowym angielskim.
wybieram sie niedlugo na wakacje do Szkocji i jak zaczelam przegladac rozne stronki, to przyszedl mi do glowy pomysl, zeby zrobic sobie za granica doktorat :) Tylko pytanie, jak z mozliwoscia znalezienia pracy w zawodzie? Mam polski dyplom ale z akredytacja RIBA jako równy RIBA Part 2 czyli architekt bez uprawnien i jak juz bym wyjechala studiowac, to wolalabym prace zgodnie z wyksztalceniem :)
Angielski znam bardzo dobrze - CEA i skonczone liceum w klasie z wykladowym angielskim.