Do góry

a jak z praca dla architektow?

Temat zamknięty
Kasia
3
Kasia 3
05.08.2005, 16:26

wybieram sie niedlugo na wakacje do Szkocji i jak zaczelam przegladac rozne stronki, to przyszedl mi do glowy pomysl, zeby zrobic sobie za granica doktorat :) Tylko pytanie, jak z mozliwoscia znalezienia pracy w zawodzie? Mam polski dyplom ale z akredytacja RIBA jako równy RIBA Part 2 czyli architekt bez uprawnien i jak juz bym wyjechala studiowac, to wolalabym prace zgodnie z wyksztalceniem :)


Angielski znam bardzo dobrze - CEA i skonczone liceum w klasie z wykladowym angielskim.

Kasia
3
Kasia 3
#105.08.2005, 16:29

aha, i mam juz prawie 2 lata doswiadczenia zawodowego, przy rzeczach nieco wiekszych niz domki jednorodzinne ;)

foxo
2 790
foxo 2 790
#212.08.2005, 10:29

Praca dla architekta jest. Trzeba szukac za posrednictwem agencji. Dobre stawki - od 10f (na start) w gore :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis