http://www.eaupair.com/?Pointer=Ove... chociazby sobie tu poszukaja! nbierz singli rodzicow! ja tak wyjechalam i mam superowo - jeden szef itp . jak jakies pytania - al na gg :-)
Daniellos, zastanow sie po tym piwku i wodeczce jeszcze z 5 razy nad tym au pair- jak na moj gust to wyzysk w bialy dzien- prowadzenie komus domu, gotowanie, sprzatanie i opieka nad dzieciakiem 5 dni w tygodniu za marne kieszonkowe ok 60L/tydzien. W 'normalnej' pracy minimalna stawka to 4.85/godzine ;-D Jesli znasz w miare angielski, to lepiej spakowac graty i przyjezdzac nawet w ciemno.
No ale jesli masz ochote, to prosze adres jeszcze jednej agencji, ja jestem zadowolona, kiepsko placa, ale nic nie robie!!! I fkt samotna mama to jest to!CAPITAL AU PAIRS4 Forthview RoadBlackhallEdinburgh EH4 2DEScotlandtel/fax +44 (0) 131 332 [email protected]
jak ja nie lubie takich bzdur: au pair-ostwo to wyzysk w bialy dzien! jaka sobie rodzine znajdziesz i jak sie z nimi umowisz, tak bedziesz miec! jasne, kasa niby marna, ale za czynsz - nie placisz, za jedzonko - nie placisz, za kursy jezykowe - nie placisz, ubezpiecznie - nie placisz etc.
jak sie godzisz pracowac 50 tygodniowo bez dodatkowej kasy, to Twoj problem!
dobra, zgadzam sie, ze czasem rodzina wydaje sie ok, a po przyjezdzie masakra, okazuje sie, ze normalnie niewolnictwo, wyciskaja z ciebie wszystkie soki. z tym sobie trzeba wtedy poradzic - np. znalezc innych hostow? jak sie samemu/mej szanujesz to ci na leb nikt nie wejdzie, proste?
Chce zostac au pair i szukam kontaktu do biur au pair w szkocji, macie jakies namiary??? albo jakies przydatne rady??