Do góry

au pair

Temat zamknięty
Daniel
29
Daniel 29
07.01.2005, 21:38

Chce zostac au pair i szukam kontaktu do biur au pair w szkocji, macie jakies namiary??? albo jakies przydatne rady??

Justyna
1 019
Justyna 1 019
#108.01.2005, 00:50

http://www.eaupair.com/?Pointer=Ove... chociazby sobie tu poszukaja! nbierz singli rodzicow! ja tak wyjechalam i mam superowo - jeden szef itp . jak jakies pytania - al na gg :-)

Justyna
1 019
Justyna 1 019
#208.01.2005, 00:51

znalam swego czasu chyba 4-5 facetow aupair ale wszyscy sie porozjedzali. i nie trafili zle. wiekoszosc tez u singli byla i to najczesciej u mam ;-)

Daniel
29
Daniel 29
#308.01.2005, 12:53

Dzieki Mandaryna, zaraz sie rozejze za jakas mamuska ;-)

Daniel
29
Daniel 29
#408.01.2005, 12:57

Jak by jeszcze ktos cos wiedzial i powiedzial to sie bede cieszyl ;-)

Profil nieaktywny
siasia1982
#511.01.2005, 19:54

chlopie wiesz w co chcesz sie wpakowac???????????????????O RANY!!!!!!!!!!! to chyba najwieksze blocko na ziemi!pozdrawiam

Profil nieaktywny
siasia1982
#611.01.2005, 19:54

chlopie wiesz w co chcesz sie wpakowac???????????????????O RANY!!!!!!!!!!! to chyba najwieksze blocko na ziemi!pozdrawiam

Profil nieaktywny
siasia1982
#711.01.2005, 19:56

www.edinburghaupairs.comlub tel: Ann Hunter +44 131 440 0800papa

jankes
1 648
jankes 1 648
#811.01.2005, 23:03

ja bym tam tobie nawet swojego kota nie zawierzyl

Justyna
1 019
Justyna 1 019
#912.01.2005, 09:05

jak widac niektorzy z aupairstwa sa bardziej zadowoleni, niektorzy mniej...To wsio zalezy jak sie trafi :-) /zuz@ - az tak zle??? /

Daniel
29
Daniel 29
#1012.01.2005, 22:57

dzieki zuzu za rady, a tak wogole to co tobie tam robia ze tak zle az??? moze mnie sie spodoba hehe;-)

jankes
1 648
jankes 1 648
#1124.01.2005, 09:13

jo jo!Daniellos a moze tak piwko dziaij??

jankes
1 648
jankes 1 648
#1225.01.2005, 12:16

Yo!Yo!Daniellos a moze tak dla odmiany dzisiaj wodeczke zrobimy???

mari
21
mari 21
#1325.01.2005, 13:11

Daniellos, zastanow sie po tym piwku i wodeczce jeszcze z 5 razy nad tym au pair- jak na moj gust to wyzysk w bialy dzien- prowadzenie komus domu, gotowanie, sprzatanie i opieka nad dzieciakiem 5 dni w tygodniu za marne kieszonkowe ok 60L/tydzien. W 'normalnej' pracy minimalna stawka to 4.85/godzine ;-D Jesli znasz w miare angielski, to lepiej spakowac graty i przyjezdzac nawet w ciemno.

Daniel
29
Daniel 29
#1425.01.2005, 16:23

dzieki mari, zastanowie sie

ksiasiak
2
#1526.01.2005, 08:33

hej, Mandaryna \"gdzies wczesniej\" wspominalas ze tanio sie uczysz angielskiego...to sa studia czy szkola jezykowa??

Justyna
1 019
Justyna 1 019
#1627.01.2005, 00:41

probuj na gg :-) a udziele wszystkich informacji :Djak cos to jest SCE college

olla
2
olla 2
#1729.06.2005, 15:55

No ale jesli masz ochote, to prosze adres jeszcze jednej agencji, ja jestem zadowolona, kiepsko placa, ale nic nie robie!!! I fkt samotna mama to jest to!CAPITAL AU PAIRS4 Forthview RoadBlackhallEdinburgh EH4 2DEScotlandtel/fax +44 (0) 131 332 [email protected]

no Julia, no :)
61
#1811.10.2005, 11:02

jak ja nie lubie takich bzdur: au pair-ostwo to wyzysk w bialy dzien! jaka sobie rodzine znajdziesz i jak sie z nimi umowisz, tak bedziesz miec! jasne, kasa niby marna, ale za czynsz - nie placisz, za jedzonko - nie placisz, za kursy jezykowe - nie placisz, ubezpiecznie - nie placisz etc.
jak sie godzisz pracowac 50 tygodniowo bez dodatkowej kasy, to Twoj problem!
dobra, zgadzam sie, ze czasem rodzina wydaje sie ok, a po przyjezdzie masakra, okazuje sie, ze normalnie niewolnictwo, wyciskaja z ciebie wszystkie soki. z tym sobie trzeba wtedy poradzic - np. znalezc innych hostow? jak sie samemu/mej szanujesz to ci na leb nikt nie wejdzie, proste?

no Julia, no :)
61
#1911.10.2005, 16:10

poprawka:
mialo byc 'ubezpieczenie' i '50 godzin tygodniowo'.
:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis