Do góry

BEZROBOCIE W SZKOCJI

Temat zamknięty
viki1707
8
23.04.2006, 18:11

Witam wszystkich.Pracuje w szkocji juz ponad rok i chcialabym sie cos dowiedzeic jak wyglada tutaj bezrobocie , ile placa jak dlugo itp.  Prosze o jakies linki.Zgory wielkie dzieki!!!

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#123.04.2006, 18:34
KiltMaker
2 891
KiltMaker 2 891
#223.04.2006, 18:51

Hi radnor, gdzie ten link o Lude :) ?

radekone
2 588 10
radekone 2 588 10
#324.04.2006, 16:55

tu nie ma bezrobocia

Profil nieaktywny
piornik
#424.04.2006, 17:01

dobre radek:)

Boguslaw
145
Boguslaw 145
#524.04.2006, 20:20

VIKI17Znaczy - juz sie napracowales i czas na socjal ?

viki1707
8
#613.05.2006, 17:10

dzeiki RADNOR ale tu rzeczywiscie nic nie am. slyszalam ze na tydzien dostaje sie kolo 60 funtow iwecie cos o tym?

binaural
679
binaural 679
#713.05.2006, 17:15

No jak 60 funtow na tydzien to wiadomo dlaczego nie ma bezrobocia. Jak przezyc za 240 funtow miesiac?

włodzimierz
35
#813.05.2006, 18:02

Ostatnio przeczytałam,że wynosi 3,3%.

binaural
679
binaural 679
#913.05.2006, 18:12

w edynburgu chyba?

włodzimierz
35
#1013.05.2006, 19:22

W całej Szkocji

Radek
109
Radek 109
#1115.05.2006, 20:26

A ja mam znajomego, który ma kolege w Aberdeen i dostaje socjalu 420 na 2 tygodnie. Chlopak jest tu od 3 lat, ale szczegolow nie znam, wiem tylko ze stwierdzil rzekomo ze narazie mu staczy a robote JC mu znajdzie ;)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis