Witam wszystkich.Pracuje w szkocji juz ponad rok i chcialabym sie cos dowiedzeic jak wyglada tutaj bezrobocie , ile placa jak dlugo itp. Prosze o jakies linki.Zgory wielkie dzieki!!!
A ja mam znajomego, który ma kolege w Aberdeen i dostaje socjalu 420 na 2 tygodnie. Chlopak jest tu od 3 lat, ale szczegolow nie znam, wiem tylko ze stwierdzil rzekomo ze narazie mu staczy a robote JC mu znajdzie ;)
Witam wszystkich.Pracuje w szkocji juz ponad rok i chcialabym sie cos dowiedzeic jak wyglada tutaj bezrobocie , ile placa jak dlugo itp. Prosze o jakies linki.Zgory wielkie dzieki!!!