Do góry

Blagam Litosci!!!!!!!!!!!!!

Temat zamknięty
jonny10
33
jonny10 33
01.06.2005, 18:00

Ludzie prosze Was, nie zadawajcie takich durnych pytan: czy jest praca? Czy zostala jeszcze jakas praca? Praca zawsze jest, ale glównie w wiekszych miastach. Najczesciej wyjezdzacie do malych miejscowosci( zeby nie powiedziec wsi), gdzie najwyzej mozna owce pasc, a jak juz zabraknie ofert to placzecie, ze jest zle i wracacie. W prawie pólmilionowym miescie, jak Edynburg zawsze podstawowa praca, zeby spokojnie zyc bedzie. Pózniej szukajcie lepszej. Znajdziecie za miecha, za trzy, za pol roku, ale z glodu nie umrzecie. Tymczasem wybieracie sie tutaj ze znajomoscia ang co najwyzej pre-intermediate, albo " slabo gadam" itp itdUczie sie angielskiego!!!!!!!!!! i wtedy dopiero, z dobra jego znajomoscia pofatygujcie sie tutaj, a nie placzecie, ze Pracy brak heh

дух
1 098
дух 1 098
#3102.06.2005, 22:58

something is wrong

kaczuszka
1 006
kaczuszka 1 006
#3202.06.2005, 22:59

info.braveheartguesthouse.co.uk

kaczuszka
1 006
kaczuszka 1 006
#3302.06.2005, 23:00

adres meilowy to jest msn

дух
1 098
дух 1 098
#3402.06.2005, 23:04

napisze na emaila bo mowi mi ze nie masz net passportu

kaczuszka
1 006
kaczuszka 1 006
#3502.06.2005, 23:04

ale ze mnie ..............[email protected] teraz pojdzie jak nic

дух
1 098
дух 1 098
#3602.06.2005, 23:04

albo ty mnie znajdziesz przez podanie ghostdog

дух
1 098
дух 1 098
#3702.06.2005, 23:05

hold on

дух
1 098
дух 1 098
#3802.06.2005, 23:07

no way dude .this address doesn\'t work

kaczuszka
1 006
kaczuszka 1 006
#3902.06.2005, 23:09

jakby nie golila to nie musialbym odpowiadac dzien w dzien na 60 do 90 meili dziennie

дух
1 098
дух 1 098
#4002.06.2005, 23:11

i\'ll email....over....do u read me?...over

kaczuszka
1 006
kaczuszka 1 006
#4102.06.2005, 23:12

tak borowik zrozumiano

дух
1 098
дух 1 098
#4202.06.2005, 23:14

Tell me borowik what do u like or I might say What does she like??ehhe

дух
1 098
дух 1 098
#4302.06.2005, 23:16

Meet(if yes what kind),fish(if yes what fish),veg,pasta,rice,potato.Would u like 2 have starters??

kaczuszka
1 006
kaczuszka 1 006
#4402.06.2005, 23:18

nie tak na \"wizji\"

дух
1 098
дух 1 098
#4502.06.2005, 23:18

asking no more...mission accomplished...over

kaczuszka
1 006
kaczuszka 1 006
#4602.06.2005, 23:19

veg zdecydowanie

kaczuszka
1 006
kaczuszka 1 006
#4702.06.2005, 23:20

a wiecej enfo w mailu

дух
1 098
дух 1 098
#4802.06.2005, 23:24

just sent an email to u.Write back

loskowa
1 708
loskowa 1 708
#4902.06.2005, 23:38

ale sie kaczuszka i tytus dogadali :) hehehaz was polubilam chlopaki!

MICZ
41
MICZ 41
#5003.06.2005, 00:07

Drogi Tytusie. Tym bardziej ja nie czuje sie w obowiazku przepraszac Ciebie. (gdybys mial watpliwosci to przeprosiny z poprzedniego posta byly skierowane tylko i wylacznie do jonnego10). W moich oczach pozostajesz cwaniakiem z cenzorskimi zapedami (czepianie sie mojej WWW) z którym normalna dyskusja jest wykluczona (nie reagujesz na argumenty) z tego tez powodu koncze rozmowe z toba. PS. Czemu chcesz abym pokazal gdzie mam jaja - lubisz walic po nich ale nie wiesz z doswiadczenia gdzie szukac?

kaczuszka
1 006
kaczuszka 1 006
#5103.06.2005, 00:33

to sie post kulinarny zrobil to dobrze ze o jajkach wspominasz a ja szukam w lodowce nie wiem jak inni

MICZ
41
MICZ 41
#5203.06.2005, 00:55

Mysle ze miejsce jaj o których pisal Tytus raczej nie w lodówce, choc niezbadane sa zakrety losu i wszystko mozliwe.

дух
1 098
дух 1 098
#5303.06.2005, 08:13

U r \"baby corn\" and I don\'t expect apologies.Micz conversation \"ower\".Really sorry 4 you

дух
1 098
дух 1 098
#5403.06.2005, 08:18

a zapedy to maja Twoje krowy w stodole,have a G\'Day

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis