Do góry

Czy ktoś szuka dobrego pracownika

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
SAYMON
23.06.2006, 18:33

umiem robic wiele rzeczy jestem bardzo pracowity i kreatywny. szukam pracy od 17.06. bo od tego dnia mam urlop praca moze kazda jest dobra! Ja zaczynalem prace w wieku 15l od kopania studni, pracowalem jako kasjer,barman,przy budowie dróg i masztów i mialem pare innych zajęc. Obecnie pracuje jako operator CNC w dwuch zakladach pracy. odwdziecze sie za pomoc!

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis