Jak pisze poli, masz obowiazki placenia podatkow, powyzej sumy wolnej od podatku.
Jezeli nie zarobisz powyzej tej sumy, to pogadaj z administracja w
firmie gdzie pracujesz, zeby ci to policzyli i od razu nie sciagali
podatku.
Chyba , ze twoj staz jest zdefiniowany jako stypendium, stypendia nie sa traktowane jako dochod do opodatkowania, ale to jest zawsz powiedziane jasno (stipend, scholarship, bursary).
jesli studiuje w polsce, a odbywam praktyke w szkocji jako student czy musze placic podatki??