czy ktos jedzie na ta farme?bo ja wyruszam tam 01.06 Ale jesli ktos juz tam byl to tez prosilabym o kontakt
w tym roku pracowałam na tej farmie -oplaca sie!Wszystkich którzy tam pracowali proszęo kontakt: [email protected]
a jak tam dostać pracę, chętnie wyjadę
czy ktos jedzie na ta farme?bo ja wyruszam tam 01.06 Ale jesli ktos juz tam byl to tez prosilabym o kontakt