Do góry

farma barrie & co kolo coupar angus

Temat zamknięty
marzena.j
1
30.04.2005, 10:53

czy ktos jedzie na ta farme?bo ja wyruszam tam 01.06 Ale jesli ktos juz tam byl to tez prosilabym o kontakt

Wiktoria
1
#118.09.2005, 16:20

w tym roku pracowałam na tej farmie -oplaca sie!Wszystkich którzy tam pracowali proszęo kontakt:         [email protected]

ZeeN
1 180
ZeeN 1 180
#218.09.2005, 18:46

a jak tam dostać pracę, chętnie wyjadę

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis