Do góry

Jak jest z robotka po wakacjach?

Temat zamknięty
thomq
5
thomq 5
03.06.2005, 12:01

Witam. Planuje wyjechac do Szkocji, ale po wakacjach bo z tego co mi wiadomo teraz jak co roku w czasie wakacji zjezdza sie masa ludzi. Dobre mam informacje?Latwiej jest z robotka po wakacjach?

Casperek
1 236
Casperek 1 236
#103.06.2005, 12:44

Jedni znajduja we wakacje inni po wakacjach. Roznie bywa.

karpio30
2 144
karpio30 2 144
#203.06.2005, 12:48

zalezy jakiej roboty szukasz.wteraz w restouracjach mozna cos znalezc a po wakacjach ruch sie zmniejszy i zapotrzebowanie rowniez.chyba ze szukasz czegos innego niz restouracje jak tak to zawsze mozna cos znalezc

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#303.06.2005, 12:55

tak samo jak i w wakacje - kto chce, ten znajduje. sorry, ale rece juz opadaja. dopiero co dyskutowalismy o zadawaniu takich pytan kilka razy w tygodniu. :)

Profil nieaktywny
ekoa
#403.06.2005, 13:15

radnor... come down,,, and let\'s play some scrabble! ;-)

karpio30
2 144
karpio30 2 144
#503.06.2005, 13:16

radnor wyluzuj bo zapasci dostaniesz

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis