To co mam zrobic zeby mi teraz zwrócili ten podatek od 5000 tysiecy bo słyszałem ze jak mam kod podatkowy BR to nic nie dostane a płaciłem 22% od jakichc 750L przez osiem misiecy
czy ktos mi pomoze?
pliss
zadzwon do inland revenue... ....... dasz im kwoty z P60 i przysla czek
To co mam zrobic zeby mi teraz zwrócili ten podatek od 5000 tysiecy bo słyszałem ze jak mam kod podatkowy BR to nic nie dostane a płaciłem 22% od jakichc 750L przez osiem misiecy
czy ktos mi pomoze?
pliss