Do góry

jak odzyskac podatek??

Temat zamknięty
krzysiek
190
krzysiek 190
15.05.2006, 00:20

To co mam zrobic zeby mi teraz zwrócili ten podatek od 5000 tysiecy bo słyszałem ze jak mam kod podatkowy BR to nic nie dostane a płaciłem 22% od jakichc 750L przez osiem misiecy


czy ktos mi pomoze?


pliss

mike
708
mike 708
#115.05.2006, 17:43

zadzwon do inland revenue...  ....... dasz im kwoty z P60 i przysla czek

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis