Do góry

kiedy i dokad najtaniej dzwonic z karta o2 ?

Temat zamknięty
madzia
36
madzia 36
21.06.2006, 21:03

wyjezdzam jutro do szkocji i chce tanio i czesto dzwonic do chlopaka zatem moje pytanie: kiedy i czy taniej na stacjonarny ?

Karolina
2
#122.06.2006, 15:22

Najtaniej jest po godzinie 20 i trzeba sie laczyc przez numer +448448615615 i dalej podawac nr do Polski czyli na poczatku nr kierunkowy 0048 pozniej kierunkowy do miasta i dalej nr telefonu domowego. Rowniez jest taniej jak dzwonisz w weekend to juz bez roznicy od ktorej. Pozdrawiam pa

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis