Do góry

muzyk

Temat zamknięty
eeelizaaa
30
06.05.2006, 09:25

Czy ktos moze ma jakies informacje czy nie ma pracy dla muzyka (pianisty) w jakiejs knajpie moze? w Glasgow lub Parsley?


eee[email protected]

eeelizaaa
30
#106.05.2006, 09:25

Paisley ...oczywiscie nie Parsley :)  

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis