mam pytanie, pracowałam na wyspach od lutego do września. odebrałam podatek za prace do 31 marca i teraz mam problem bo nie wiem czy nalezy mi się zwrot za prace od 1 kwietnia do września,.prosze o odpowiedz, bo to w sumie niemała kwota i smutno by było jakby odebranie tego było niemożliwe.jedni mówia ze podatek naley się tylko raz, inni mówią ze jak nie przekroczyłam 4000 ileś funtów zarobionych pieniedzy to mi sie naley.pozdrawiam, z góry dzięki za odpowiedź
mam pytanie, pracowałam na wyspach od lutego do września. odebrałam podatek za prace do 31 marca i teraz mam problem bo nie wiem czy nalezy mi się zwrot za prace od 1 kwietnia do września,.prosze o odpowiedz, bo to w sumie niemała kwota i smutno by było jakby odebranie tego było niemożliwe.jedni mówia ze podatek naley się tylko raz, inni mówią ze jak nie przekroczyłam 4000 ileś funtów zarobionych pieniedzy to mi sie naley.pozdrawiam, z góry dzięki za odpowiedź