Do góry

Podatki - raz jeszcze

Temat zamknięty
katarzyna
101
katarzyna 101
31.05.2006, 17:38

Jak wygląda sprawa z podatkami, wszyscy wiemy!!! Wiele osób rozliczając się w Polsce będzie musiało zapłacić "haracze"!!! Chciałam natomiast zapytać, czy próbował ktoś interweniować w tej sprawie do Rzecznika Praw Obywatelskich. W końcu Konstytucja RP mówi coś o równości wobec prawa i dyskryminacji obywateli (przez władze równiez!!!), a takze zasadach sprawiedliwości społecznej!!! W tym przypadku wygląda na to, ze to puste słowa!!! Dlatego moze warto szukać gdzieś pomocy? Ktoś moze zna się na prawie konstytucyjnym? Moze Trybunał Konstytucyjny lub Europejski Trybunał Praw Człowieka powinien zainteresować się tą sprawą?  

Daliana
90
Daliana 90
#105.06.2006, 19:08

podobno to co oni robia w polsce jest zgodne z wszystkimi prawami bo bedziemy podobno placic tylko ta roznice w podatku tu placimy 10 % a w polsce mamy zaplacic jeszcze raz tyle bo u nas placimy 20%
wiec do dupy!!!!!
pozdrowionka!!!

Lordzik
144
Lordzik 144
#206.06.2006, 11:03

Taaaaaa tylko 1 zl nie równa się 1 Funt

Porashka

kryska
2 819
kryska 2 819
#308.06.2006, 14:02

Wedlug wczorajszych "Donosow"
(jak ktos nie kojazy to taki przeglad prasy wklepywany w siec 
mniej wiecej codziennie od wielu lat przez fizykow z Warszawy),
rzecznik praw obywaltelskich zaskarzyl do Trybunalu Konstytucyjnego
niemozliwosc odliczania od podstawy opodatkowania skladek na
obowiazkowe ubezpieczenia za granica. Na stronie rzecznika na razie nie
ma nic na ten temat, bo wystapienia sa zaktualizowane tylko do 25 maja
niestety.
 Nie jest to kasacja koniecznosci doplaty podatku, bo tej jako
legalnej raczej nie moze zaskarzyc, ale powinno to troche przynajmniej
zmniejszyc obciazenie, o ile przejdzie.

rockandrolla
161
#408.06.2006, 15:10

z tego co wiem podatek wedlog polskiego prawa placi sie tam gdzie sie mieszka czyli jest sie na stale zameldowanym.Oczywiscie Polskie prawo jest tak nie precyzyjne i nie zrozumiale ze nikt narazie tego do konca nie wie tak czy inaczej proponuje sie kazdemu wymeldowac z Poski;)))))poz

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis