Do góry

Pomocy- Kurs Szkolenie Kwalifikacje -

Temat zamknięty
jajcon
766
jajcon 766
02.05.2016, 23:09

Witam
Od pewnego czasu (7lat) utknąłem w swoim miejscu pracy, nie mam możliwości rozwoju czy kariery i trochę dobija mnie monotonnia.
Szukam pomysłów na jakiś ciekawy trening lub kurs który też pozwoli znaleźć coś nowego i podciągnie moje zarobki.
Ze względu na obecną sytuację kilkuletnia szkoła odpada, wolę szybkie intensywne szkolenie (nie musi być najtańsze)
Zastanawiałem się nad health and safety, Kat. C+E lub obsługa jakichś maszyn jak kopara czy coś takiego.
Może ktoś ma pomysł lub doświadczenie z czymś interesującym.
Dzięki

jajcon
766
jajcon 766
#103.05.2016, 17:40
Profil nieaktywny
Użytkownik usunięty
#203.05.2016, 17:48
Tymoteusz13
1
#322.05.2016, 16:34

Polecam ci transport międzynarodowy, od 2 lat jeżdżę na tirach i w przypadku trasy międzynarodowej, wyciągam nawet do 4,5 tys. na miesiąc.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis