Witam
Od pewnego czasu (7lat) utknąłem w swoim miejscu pracy, nie mam możliwości rozwoju czy kariery i trochę dobija mnie monotonnia.
Szukam pomysłów na jakiś ciekawy trening lub kurs który też pozwoli znaleźć coś nowego i podciągnie moje zarobki.
Ze względu na obecną sytuację kilkuletnia szkoła odpada, wolę szybkie intensywne szkolenie (nie musi być najtańsze)
Zastanawiałem się nad health and safety, Kat. C+E lub obsługa jakichś maszyn jak kopara czy coś takiego.
Może ktoś ma pomysł lub doświadczenie z czymś interesującym.
Dzięki
Witam
Od pewnego czasu (7lat) utknąłem w swoim miejscu pracy, nie mam możliwości rozwoju czy kariery i trochę dobija mnie monotonnia.
Szukam pomysłów na jakiś ciekawy trening lub kurs który też pozwoli znaleźć coś nowego i podciągnie moje zarobki.
Ze względu na obecną sytuację kilkuletnia szkoła odpada, wolę szybkie intensywne szkolenie (nie musi być najtańsze)
Zastanawiałem się nad health and safety, Kat. C+E lub obsługa jakichś maszyn jak kopara czy coś takiego.
Może ktoś ma pomysł lub doświadczenie z czymś interesującym.
Dzięki