witam jak jest z praca w edi?? prosze o kontakt moj nr gg 1838089
Za zadanie takiego pytania-mozna sciagnac na siebie MSCICIELA>>>>>
albo Luce Brasi......he he he
przyjedz,zobacz i ucekaj
Wszystko zalezy od Ciebie, jak chcesz miec prace, to masz:)
witam jak jest z praca w edi?? prosze o kontakt moj nr gg 1838089