Do góry

praca na farmi lub plantacji

Temat zamknięty
Robert
12
Robert 12
16.03.2006, 18:49

czy ktos ma namiary na farmy lub plantacje, bez agencji?

piotr
8
piotr 8
#121.03.2006, 10:57

o jakich farmach myślisz bo ja szukam na fermach do szczepienia narybku

pawelO
4
pawelO 4
#221.03.2006, 11:09

tez bylbym zainteresowany taka praca jak cos to prosze o inf pzdr

piotr
8
piotr 8
#321.03.2006, 11:19

okej dam znac

piotr
8
piotr 8
#421.03.2006, 11:20

prubóje tą prace namierzyc wiem tylko ze ta praca jest  nie tylko w szkocji lecz norwegia dania finlandia załatwiam sobie ja przez kogoś kto tam jest a co wyjdzie z tego to niewiem

pawelO
4
pawelO 4
#521.03.2006, 22:24

pietia skontaktuje sie ze mna moje gg 5459614 pzdr

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis