"Gentelmeni" nie rozmawiają o pieniądzach :-> . Tak chciałem wiedzieć czy był zadowolony. Każdy (oprócz przerąbanaych Agencji) w construction jest self-em, to tutaj normalność, że każdy jazego jest podwykonawcą (subcontractor-em).Jeżeli coś konkretniejszego możesz napisać (lub twój mężczyzna - najlepiej na private) to będę wdzięczny...
Witam. Takie pytanie techniczne: Czy ktos kiedys pracowal lub mial stycznosc (moze pracowal na ich budowie) z firma ELLIOT THOMAS LTD. http://www.elliott-thomas.co.uk/ . Jakie warunki, płace, czy ludzie zadowoleni? Jak ktos ma jakas informacje w tym temacie to prosze sie podzielic.