Do góry

PRACA W FIRMIE ELLIOT THOMAS LTD. (CONSTRUCTON)

Temat zamknięty
alternatyva
156
23.05.2006, 23:09

Witam. Takie pytanie techniczne: Czy ktos kiedys pracowal lub mial stycznosc (moze pracowal na ich budowie) z firma ELLIOT THOMAS LTD. http://www.elliott-thomas.co.uk/ . Jakie warunki, płace, czy ludzie zadowoleni? Jak ktos ma jakas informacje w tym temacie to prosze sie podzielic.

Lakoma
2 359
Lakoma 2 359
#125.05.2006, 11:57

Moj mezczyzna pracowal dla nich przez chwile i z tego, co pamietam nie narzekal. O kasie sie nie wypowiem, bo on jest self-employed i na dodatek mial zlecenie dla ET przez agencje.

alternatyva
156
#226.05.2006, 19:22

"Gentelmeni" nie rozmawiają o pieniądzach :-> . Tak chciałem wiedzieć czy był zadowolony. Każdy (oprócz przerąbanaych Agencji) w construction jest self-em, to tutaj normalność, że każdy jazego jest podwykonawcą (subcontractor-em).Jeżeli coś konkretniejszego możesz napisać (lub twój mężczyzna - najlepiej na private) to będę wdzięczny...

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis